Advert Advert Advert

Ziraat Bankası 10.000 TL Masrafsız Kredi

Ziraat Bankası 10.000 TL Masrafsız Kredi
Ziraat Bankası 10.000 TL Masrafsız Kredi Admin -

24 Ay Vade İle 10 Bin Türk Lirası Hesaplama Örneği, 48 Ay Vadeli 10 Bin Türk Lirası Masrafsız Kredi Kullanımı Hesaplaması ve detayları

 

 

 

 

 

 

 

Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisi kapsamında dosya masrafı ödemeden nakit ihtiyacını gidermek isteyen vatandaşlar finansman kullanma olanağına sahip olabilmektedirler. Banka tarafından sunulan masrafsız kredi için uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,26 olarak deklare edilmiştir.

24 Ay Vade İle 10 Bin Türk Lirası Hesaplama Örneği!

Ziraat Bankası masrafsız kredi uyarınca 10 bin Türk Lirası finansman edinmek isteyen bir vatandaş borcunu 24 ay vadede bankaya geri ödemek isterse; aylık ödemesi gereken taksit tutarları 500 Türk Lirası olacaktır.

Ziraat Bankası, masrafsız tüketici kredisi dahilinde müşterisinden kredi tahsis ücreti tahsil etmemekle birlikte; kredi müşterisinin hayat sigortası yaptırmasını şart koşmuştur. Müşteri, hayat sigortası poliçe prim ücretini kendisi karşılamak durumundadır.

48 Ay Vadeli 10 Bin Türk Lirası Masrafsız Kredi Kullanımı Hesaplaması!

Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisi kapsamında kullandığı 10 bin Türk Lirası likiditeyi, daha uzun vadelerde bankaya geri ödemek isteyen müşteri, 48 ay vadeli olarak ödemelerini gerçekleştirebilecektir. Bu durumda bankaya yapılacak aylık ödeme meblağı 294,5 Türk Lirası olarak gerçekleşecektir.

Bu örnekten hareketle müşteri 10 bin Türk Lirası kredisinin geri ödemesini yapabilmek için günde sadece 10 Türk Lirası ayırması yeterli olacaktır. Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisi kapsamında 10 bin Türk Lirası kredi kullanmak ve günlük 10 lira tasarruf ederek bankaya borcunu zorlanmadan ödemek istiyorsanız Ziraat Bankası ile şahsen görüşebilirsiniz.

ziraat bankası masrafsız kredi kredi haber ekonomi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yapı Kredi Bankası En Az Önlisans Mezunu Satış Yetkilisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası En Az Önlisans Mezunu Satış Yetkilisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası'ndan Tatil Kredisi Kampanyası
Yapı Kredi Bankası'ndan Tatil Kredisi Kampanyası