Advert Advert Advert

İş Bankası Sosyal Hesap Nedir?

İş Bankası Sosyal Hesap Nedir?
İş Bankası Sosyal Hesap Nedir? -

İş Bankası bankacılık sektörüne yeni bir hesap türü kazandırdı. Kolektif harcamalar için kullanılan sosyal hesap nedir? Sosyal hesap nasıl kullanılır?

İş Bankası Sosyal Hesap

Türkiye’de özel bankacılık hizmeti veren ve Türkiye’nin en büyük özel bankası olma özelliğini taşıyan İş Bankası müşterilerinin kullanımına yeni bir hesap türü sundu. İş Bankası sosyal hesap ile arttık ortak düzenlenecek etkinliklerin parası kolaylıkla toplanabiliyor.

Ortak düzenlenecek etkinlikler için para toplanması etkinliği düzenlemek kadar zor oluyor. Etkinlik için gerekli paranın toplanması için etkinliğe katılacak olan kişilerin tek tek aranarak para talep edilmesi fazla zaman alıyor. İş Bankası’nın geliştirdiği sosyal hesap ile ortak etkinliklerde toplanması gereken paralar kolaylıkla toplanıyor.

İş Bankası sosyal hesap doğum günü, parti, yemek gibi grup halinde yapılan etkinliklerde harcanan paranın katılımcılardan toplanmasını sağlayan bir hesap türüdür. İş Bankası sosyal hesap kullanılarak etkinlik katılımcılarına harcamalar için belli bir hesaba para yatırmaları talebinde bulunuluyor.

İş Bankası sosyal hesap kullanılarak etkinliğe katılacak olan kişilere etkinlik ile ilgi bilgilerin ve ödenmesi gereken tutarı içeren bir mesaj gönderilerek belirlenen hesaba para yatırılması talep ediliyor. İş Bankası sosyal hesap kapsamında SMS gönderilecek kişilerin İş Bankası müşterisi olma zorunluluğu bulunmuyor. İş Bankası sosyal hesap kapsamında davetliler veya katılımcılar belirlenen hesaba EFT veya Havale yoluyla para yatırıyorlar.

İş Bankası Sosyal Hesap Nasıl Kullanılır?

İş Bankası sosyal hesap mobil bankacılık üzerinden kullanılabiliyor. Sosyal hesabı kullanabilmek için İşcep’e giriş yapılarak paranın toplanacağı hesabın belirlenmesi gerekiyor. Sonraki adımda düzenlenecek etkinliğin ödeme tutarı ve tarihi gibi gerekli detaylar belirleniyor. Daha sonra davetli kişiler telefon rehberinden ekleniyor. Bilgilendirme SMS yolu ile yapılıyor.

Etkinlik davetlileri gerekli olan parayı EFT veya Havale yolu ile belirlenen hesaba gönderebiliyor.

İş Bankası İş Bankası sosyal hesap sosyal hesap İşcep İş Bankası sosyal hesap nedir? İş Bankası sosyal hesap nasıl açılır
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!