50 Bin TL KOBİ Kredisi Veren Bankalar

0

KOBİ Kredisi Veren Bankalar

İşletmesini büyütmek, yeni ürünler almak ve daha fazla kazanç elde etmek isteyen girişimciler bankaların KOBİ kredilerini kullanarak ihtiyaçlarını giderebilirler. Neredeyse her banka KOBİ kredisi veriyor, ancak bankaların kredi kampanyalarında kredi faiz oranı ve vade seçenekleri değişebiliyor.

50 Bin TL KOBİ kredisi almak isteyen girişimciler şu bankaların kredilerini alabilirler:

Garanti Bankası 50 bin liralık KOBİ kredisini yüzde 1,15 kredi faiz oranıyla veriyor. Bankadan 50 bin lira KOBİ kredisi almak isteyen tüketicilerin Garanti Bankası’na 1550 TL masraf ödemeleri gerekiyor. Bu kredi için 3 ay ile 48 ay arasında değişen vade seçeneklerinden faydalanılabilir. 48 ay vade ile alınan kredi için bankaya her ay 1378 TL ödeme yapmak gerekiyor. Bu şekilde toplamda 67 bin 725 lira ödeme yapıldığında kredi borcu kapatılmış olunur.

Denizbank 50 bin lira KOBİ kredisi yüzde 1,59 kredi faiz oranıyla alınabilir. Bu kredi için ödenmesi gereken masrafların toplamı yaklaşık olarak 500 liradır. Bankadan alınan 50 bin lira KOBİ kredisi için 48 ay vade talep edildiğinde Denizbank’a her ay 1522 lira taksit ödemesi yapmak gerekir. 50 bin liralık kredinin borcu için Denizbank’a toplamda 73 bin 576 TL ödeme yapmak gerekir.

Vakıfbank 50 bin liralık KOBİ kredisini 1,90 kredi faiz oranıyla veriyor, bu kredi için tüketicilerden 1000 TL kredi masrafı alınıyor. Alınan kredi 48 ayda ödenmek istendiğinde Vakıfbank’a her ay 1628 TL, toplamda ise 79 bin 164 TL ödeme yapmak gerekiyor.

KOBİ kredilerine başvurmak için bankaların size en yakın şubelerine kimlik, işletme belgesi ve gelir belgenizi yanınıza alarak uğrayabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın