Yapı Kredi Dış Ticaret Konusunda Öne Çıkıyor

0

Güçlü ortaklık yapısı ile dünyanın pek çok ülkesindeki iştiraklerinden edindiği deneyimlerle, hızlı büyüme ve gelişme gösteriyor. Bunun yanında müşterilenie tanıdığı farklı ödeme seçenekleri ve kredi imkanları ile tercih edilirken, dış ticaret konusunda söz sahibi olmayı başarıyor. Avrupa’daki en büyük bankacılık gruplarından olan UniCredit ile iştiraklerinin faaliyet gösterdiği farklı ülke deneyimleri sayesinde, yurt dışında geniş muhabir banka ağı ve finansman kaynağı sağlamış oluyor. Bu sayede yapı Kredi ürün portfolyosunu çeşitlendirerek, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ürünler sunmayı başarıyor. Öte yandan, farklı ürünler sunuyor olması özellikle müşterilerin risklerini en aza indirmek istediği durumlarda, Yapı Kredi bankasını tercih etmelerine olanak sağlıyor.

Dış ticaret alanındaki bu yaygın banka ağını kullanarak, kabul aval kredileri, ülke kredileri, Eximbank kredisi, akreditif kredisi ve harici kredileri kullandıran Yapı Kredi bu hizmetleri sayesinde, üst üste iki kez Türkiye’nin dış ticaret finansmanında en iyi banka seçildi.

Euromoney’in yaptığı araştırmada 2015 ve 2016 yıllarında üst üste iki kez dış ticaret finansmanı konusunda en iyi banka seçildi. Ödeme ve tahsilat çözümler ile büyük firmaların en çok tercih ettiği bankalar arasında yerini aldı.

Çok uluslu firmalara da hizmet veren Yapı Kredi birden çok dil bilen elemanlarından oluşturduğu ekip ile şirketlere hizmet veriyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın