Ana SayfaBanka İş İlanlarıİş Bankası Personel Alacak!

İş Bankası Personel Alacak!

-

Türkiye İş Bankası güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapan adaylar, İstanbul, Ağrı, Diyarbakır, Hakkari ve Şırnak lokasyonlu çalışacaklar.

Geçerlilik süresi 3 Şubat 2018 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifika’nı kazanmış  adayların başvuru yapmasını öngören İş Bankası, eğitim seviyesi olarak en az lise mezunu ya da ticaret meslek lisesi mezunlarını tercih edecek. Söz konusu şartlardan bir diğeri ise adayların erkek olması. Başvuru yapacak olan erkek adayların İstanbul, Ağrı, Diyarbakır, Hakkari veya Şırnak illerinde ikamet ediyor olması ve askerlik için yapılmış olmasına dikkat etmektedirler.

Tam zamanlı çalışma olanağı sunacak olan İş Bankası, adayların boy uzunluğunun en az 1 metre 75 cm olma, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve 03. 02. 1989 ve sonrası bir tarihte doğmuş olma yani diğer bir söylemle 28 yaşında küçük olma şartı talep etmektedir.

Özel Güvenlik Personeli başvurusu kapsamında başvuru yapacak erkek adayların, geçmiş zamanlarda İş Bankası’nın yaptığı Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru ya da Operasyon Destek Personeli kapsamındaki mülakat sınav evlerinin birinden başarı sağlayamamış olmamaları gerekmektedir. Herhangi bir kurum ya da kuruluştan zaruri görev mükellefiyeti bulunmaması gereken adayların aynı zamanda kamu haklarından mahrum olmamaları ve hapis hüküm kararı almamış olmamaları gerekmektedir.

Nasıl Başvuru Yapılır?

İş Bankası’nda Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışabilmeniz için ilk olarak yukarıda yazdığımız koşulları sağlamanız ve sonrasında bankanın ik.isbank.com adlı internet sitesindeki  “İş Başvuru Formu” üzerinden gerekli bilgileri doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. İş Bankası Şubelerine yahut Genel Müdürlük birimleri vasıtasıyla başvuru yapılmamaktadır. Gerekli şartlar ve işlem adımları tamamlandığı ve banka tarafından uygunluk testinden geçildikten sonra başvurusu kabul edilen adaylara  sınav davetleri gönderilmektedir.

İstanbul’da gerçekleşecek olan sınavın son başvuru tarihi 29 Ocak 2017 Pazar günü ve yine sınava ilişkin tüm ilanlar 31 Ocak 2017 Salı günü formda bulunan Başarı Durum Takip alanından yapılacaktır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
42TakipçilerTakip Et
2,397TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol