Ana SayfaKredilerYapı Kredi 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi
Y

-

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İhtiyaçlarınızı gidermek için kredi almak istiyorsanız kredi başvurunuzu Yapı Kredi Bankası’na yapabilirsiniz. Uygun bir kredi faiz oranıyla standart ihtiyaç kredisi veren Yapı Kredi Bankası bu kredi için esnek vade seçeneklerini de tüketiciler için sunuyor.

Yapı Kredi Bankası’ndan ihtiyaç kredisi almak isteyen tüketiciler bu krediyi yüzde 1,29 kredi faiz oranıyla alabiliyor. Yapı Kredi şubelerinden yapacağınız başvurularda kredi notunuz belirlenir ve kredi notunuza özel olarak uygun bir kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası’ndan 20 bin liralık bir ihtiyaç kredisi almak isterseniz bu kredi için evvela 100 lira kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Kredi için sizlerden alınacak olan kredi tahsis ücreti alacağınız kredi miktarının yüzde 0,5’i olarak tahsil edilir. Sigorta masrafları kişinin durumuna göre değişiklik gösterebiliyor.

Yapı Kredi 20 bin TL ihtiyaç kredisi için bankadan 48 aya kadar vade talep edebilirsiniz. Böylece alınan krediyi 4 yıl vadeli olarak geri ödeyebiliyorsunuz.

Yapı Kredi ihtiyaç kredisinin yıllık maliyet oranı yüzde 18,86 olarak belirlenmiş. Bu krediyi almak isteyen kişilerden kefil istenmiyor, böylece kredi kefilsiz olarak alınabiliyor.

48 ay vadeli olarak alınan 20 bin liralık ihtiyaç kredisi paketinin geri ödemesi toplamda 28 bin 589 liradır. Yani 4 yıl için bankaya fazladan 8 bin 589 TL ödeme yapmak gerekiyor.

Bu krediyi geri ödeyen tüketicilerin bankaya her ay 593 liralık ödeme yapmaları gerekiyor. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi eşit taksitlerle ödenebiliyor ve bu kredide borç erteleme özelliği bulunmuyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol