Vakıfbank Halden Anlayan İhtiyaç Kredisi!

Vakıfbank Halden Anlayan İhtiyaç Kredisi!

Müşterilerine eksiksiz ve düşük faizli imkanlar sağlamayı hedefleyen Vakıfbank, emekli vatandaşlara özel "Emekli Bankacılığı Paketi" avantajı sunmaktadır.Müşterilerine eksiksiz ve düşük faizli imkanlar sağlamayı hedefleyen Vakıfbank, emekli vatandaşlara özel "Emekli Bankacılığı Paketi" avantajı sunmaktadır.

Emekli Bankacılığı Paketi Ne Demek?

Vakıfbank, emekli aylıklarını 3 aylık zaman aralıklarında alan vatandaşlar için özel taksitli ihtiyaç kredisi olanağı sunmaktadır. Bahse konu başvurulan  kredi için 48 ay vadeye kadar uzanan ve maksimum  10 bin Türk Lirası sınırı koyan banka aylık yüzde 1,15 oranında faiz uygulamaktadır. Kredi kapsamında müşterilerden gerekli durumlar haricinde herhangi bir kefil koşulu aramamak ile birlikte faiz ve vergiler dahil edilerek  50 Türk Lirası kredi tahsis ücreti istemektedir. Kredi tahsis tutarı vatandaşların talep ettikleri kredinin yüzde 5'lik oranına ve banka sigorta ve muamele (BSMV) tutarları da  kredi tahsis tutarının yüzde 5'lik oranına tekabül edecek şekilde hesaplanmakta ve alınmaktadır. Banka, Efektif Faiz Oranını yıllık yüzde 18,2175 oranında tutup yine yıllık hayat sigortasını buna dahil etmemektedir. Hayat sigortası prim tutarı kredinin miktarına, uzatılan vadeye ve müşterinin yaşına göre değişmektedir. Örnek olarak; 51 yaşında erkek müşteri 48 ay vadeli 10 bin Türk Liralık kredi çektiğinde 123,04 Türk Lirası tutarında hayat sigortası primi ödenmesi istenmektedir.

"Emekli Bankacılığı Paketi" avantajlardan  imkanlardan yararlanmak isteyen emekli vatandaşlar,  Vakıfbank'a ait hesaplarının bulunması yahut yoksa hesap açtırması, sonrasında banka şubesine gidip aylıklarının transfer işlemlerinin gerçekleştirme talebinde bulunmaları gerekmektedir. Kart için aidat ücreti istemeyen banka aynı zamanda hesaplardan gerçekleştirilen işlemler için Hesap İşletim Ücreti almamaktadır. Ayrıca otoyol ve köprülerden rahat bir şekilde geçiş sağlamanız için HGS etiketini ücretsiz bir şekilde temin edilmesi de Vakıfbank'ın emekli müşterisine sunduğu özel avantajlardan biri olmaktadır. emekli aylıkları özel taksitli ihtiyaç kredisi Vakıfbank Emekli Bankacılığı Paketi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?