Türk Hava Yolları ve Garanti Bankası İş Birliği Devam Edecek

0

Türk Hava Yolları’nın son birkaç yıldır Frequent Flyer programı üyelerine uyguladığı Miles&Smiles kredi kartında anlaşmalı olduğu Garanti Bankası ile sözleşmelerini 31 Mart 2018 tarihine kadar uzattığını duyuruldu.

Garanti Bankası’nın Türk Hava Yolları Frequent Flyer Programı üyelerine temin ettiği Miles&Smiles kredi kartı için imzalanan sözleşmesinin son tarihi 1 Nisan 2017’idi. İki firmanın aralarında yaptığı görüşmeler sonrasında Sözleşmenin 31 Mart 2018 tarihine kadar uzatıldığını, iş birliğinin bu süreç içerisinde de devam edeceğinin duyurusu yapıldı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda Garanti Bankası’nın yaptığı açıklamada, Türk Hava Yolları’nın özel yolcu programı olan THY Frequent Flyer programı kapsamında program üyelerine Garanti Bankası aracılığıyla temin edilen Miles&Smiles kredi kartları için imzalanan sözleşmenin 1 yıl daha uzatıldığı bilgisine yer verildi.

Yapılan bireysel ya da kurumsal harcamalarda Miles&Smiles kredi kartının kullanılması halinde mil puanı birikmesine ve bu kredi kartında biriken bu mil puanları ile ister alışveriş, ister Türk Hava Yolları’ndan uçak bileti teminine olanak sağlayan Garanti Bankası, Türk Hava Yolları firmasının Frequent Flyer üyesi olan müşterilerine hizmet veriyor. Havaalanı transferlerinden, seyahatler esnasında katılabileceğiniz aktivitelere kadar birçok alanda ayrıcalık ve indirim olanağı tanıyan Miles&Smiles kredi kartı aynı şekilde Garanti Bankası’nın ürünü olan Bonus Kart’ın avantajlarını da beraberinde getiriyor. Sık seyahet edenlerin tercihi olabilecek olan bu kredi kartına Garanti Bankası şubelerinden ya da Garanti Bankası Müşteri hizmetleri üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın