Ana Sayfa Banka İş İlanları Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Alımı Yapacak

Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Alımı Yapacak

-

Katılım Bankacılığı kapsamında ülkemizde en köklü ve en büyük bankalarından biri olan Kuveyt Türk’ün, dün kendi internet sitesinden duyurduğu 3 personel alım ilanı ile birlikte 17 açık pozisyonu bulunmaktadır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş , 24 Ocak 2017 Salı günü yani dün kendi internet sitesinden duyurduğu Bankada Kampüs kapsamında öğrencilere ve Gişe Yetkilisi, Bireysel Bankacılık Satış Uzman Yardımcısı, İş Geliştirme Uzmanı ve Uzman Yardımcısı, Yönetim Raporlama Uzman Yardımcısı ve Uyum Uzmanı ve Uyum Uzmanı Yardımcısı alanlarında da üniversite mezunlarına iş olanağı sağlıyor.

Üniversite mezunları için İktisadi ve İdari Bilimler, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Fakülteleri’nden herhangi birinde 4 yıllık eğitimini tamamlamış adayların başvurularını kabul eden Kuveyt Türk Katılım Bankası, konuşmaya ve anlamaya yeterli düzeyde İngilizce bilgisine sahip, faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli olan adaylara iş olanağı sunuyor. Başvuru yapacak erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıla kadar tecil süresi olan adayların başvurularını ön plana alacak olan Kuveyt Türk, müşteri odaklı çalışabilen, takım çalışmasına uyum sağlayabilen ve planlama-organizasyon yeteneğine sahip adayların başvuru yapmalarını bekliyor.

Türkiye’nin her yöresinden farklı illerde çalışma olanağı sağlayacak olan Kuveyt Türk Katılım Bankası’nda çalışmak isteyen adayların analitik düşünme yeteneğine sahip olması da aranan nitelikler arasında.

“Bankada Kampüs” pozisyonunda çalışabilecek öğrencilere de iş olanağı sağlayan Kuveyt Türk, tercihen bölümlerinde 3. veya 4. sınıf öğrencilerine öncelik tanıyacağını bildirdi. İktisadi ve İdari Bilimler, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümlerinde 4 yıllık eğitim gören öğrencilerin başvurabileceği bu iş alanı için ise derslerde yüksek başarı elde edebilmiş olma ve ders programlarının haftada bir veya iki gün çalışmaya uygun olması gerekiyor. İletişim alanında yetenekli ve analitik düşünme yeteneğine sahip öğrenciler için kaçırılmayacak bir iş fırsatı sunan Kuveyt Türk, Türkiye’nin bir çok ilinde gişe yetkilisi, bireysel bankacılık satış uzmanı yardımcısı, BT risk yönetmeni, uyum uzmanı, KOBİ bankacılığı satış bölümü alanlarında personel alımı yapacak.

Detaylar ve Kuveyt Türk’e başvuru yapmak için : https://www.katilbize.com/w/kt/ilan/site.aspx

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,611BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,430TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler