Garanti Bankası Risk İzleme Asistanları

0

Garanti Bankası şube ağı personel alımlarına devam ettiği şu süreçde ayrıca Genel Müdürlül Operasyon birimleri içinde yeni çalışma arkadaşları arıyor ve yeni istihdamlar yaratıyor. Köklü tarihi ve kayda değer müşteri kitlesine sahip bankanın iş ilanları arasında yer alan BİREYSEL ÜRÜNLER RİSK İZLEME ASİSTANI ilanı için Garanti Bankasın da kariyer hedefleyen yeni mezun adayların değerlendirmeleri beklenmektedir. 

Bireysel krediler alanında gecikmeli kredilerle ilgili müşterileri bilgilendirmek ve gerekli raporları düzenlemek üzere yeni personel alımı yapılmaktadır. Garanti Bankası Risk İzleme Asistanı olarak başlayacağınız göreviniz için ileriki aşamalarda bankanın Krediler ve diğer operasyon departmanlarında uzman kadrosuna dahil olabilirsiniz. 

Garanti Bankası Banka iş ilanları, banka personel alımları ilanı detayı ve başvurular;

Genel nitelikler:

Garanti ailesine katılmak üzere Bireysel Ürünler Risk İzleme Birimin de birlikte çalışabilecek çalışma arkadaşları aranıyor.

– En az önlisans mezunuysanız,
– Henüz 30 yaşını aşmadıysanız,
– (Görev yerimiz Güneşli),
– Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için),
– Etrafınızda sonuç odaklı, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanınıyorsanız,

Garanti'nin bir parçası olmak ister misiniz?

Erken ve ileri gecikme dönemindeki bireysel müşterilerin telefonla aranarak borç tahsilatlarını yapmak, müşterilerden gelen çağrıları cevaplamaktan sorumludur. 

İş ilanına başvuruda bulunamak için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/garanti-bankasi/risk-analiz-yetkilisi-is-ilani-i1399194/

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın