Ana SayfaKredilerZiraat Bankası’ndan Masraflara Tüketici Kredisi

Ziraat Bankası’ndan Masraflara Tüketici Kredisi
Z

-

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi

Türkiye’de hizmet veren üç kamu bankasından biri olan Ziraat Bankası tüketicilerin bireysel ihtiyaçlarına finansman sağlamak amacıyla başlattığı tüketici kredisi kampanyası ile tüketicilere uygun faiz oranı ve geniş vade seçenekleri ile kredi veriyor. Ziraat Bankası tüketici kredisi kapsamında tüketicilere uygun faiz oranı ve geniş vade seçeneği sunarken tüketiciye kolay kredi başvurusu imkanı da tanıyor.

Ziraat Bankası MASRAFSIZ kredi kampanyası ile bireysel ihtiyaçları için finansmana ihtiyaç duyan tüketiciye 48 aya varan vade seçeneği ve yüzde 1,19 faiz oranı ile kredi veriyor. Ziraat Bankası tüketici kredi kapsamında şahsi veya maddi teminat istiyor ve kredi vadesi boyunca hayat sigortası da istiyor. Bununla beraber Ziraat Bankası tüketici kredisi kredilendirme miktarını öğrenmek için Ziraat şubelerine başvurulması gerekiyor.

Ziraat Bankası’ndan 48 ay vade ile 1,19 faiz oranından 20.000 TL miktarında tüketici kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 578,51 TL olurken kredinin yıllık toplam maliyet oranı %18,8924 oluyor. Yıllık toplam maliyet oranına kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahil edilirken hayat sigortası primleri dahil edilmemiştir.

Ziraat Bankası tüketici kredisine Ziraat şubeleri, Ziraat internet şubesi, Ziraat mobil, çağrı merkezi ve ATM aracılığı ile başvurulabiliyor. Tüketici kredisi başvurusu onaylanması halinde gerekli belgeler tedarik edilerek kredi kullanılabiliyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol