Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Taksitli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank’tan Taksitli İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank tüketicinin eğitim, mobilya, beyaz eşya gibi çeşitli ihtiyaçlarına finansman sağlamak amacıyla kredi kampanyası başlattı. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası ile tüketicinin gereksinimlerini karşılamak için ihtiyaç duyduğu finansmanı uygun faiz ve geniş vade seçenekleri ile karşılıyor. 

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi

Türkiye’de özel bankacılık hizmeti veren ve TBB 2014 raporuna göre Türkiye’nin en büyük 7. bankası olma özelliği taşıyan Vakıfbank başlattığı ihtiyaç kredisi kampanyası ile tüketicinin eğitimden mobilyaya, tatilden beyaz eşyaya kadar çeşitli masrafları için kredi veriyor. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında gereksinimleri için nakitte ihtiyaç duyan kişilere uygun vade ve faizli kredi veriyor.

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası ile kredi kullanmak isteyen kişilere 48 ay vade imkanı sunarken 3 ayda bir ödeme seçeneği ve değişken ödeme seçeneği de sunuyor. Bununla birlikte Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi kapsamında teminat ve hayat sigortası yapılmasını da istiyor.

Vakıfbank belirli ve düzenli gelire sahip olan kişilere ve istihbaratı olumlu olan kişilere verdiği taksitli ihtiyaç kredisine yüzde 1,75 faiz uyguluyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi en az 3 ay en fazla ise 48 ay vade ile kullanılabiliyor.

Vakıfbank’tan 48 ya vadeli yüzde 1,75 faiz oranından 15.000 TL miktarında taksitli ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 499,03 TL olurken kredi kapsamında bankanın talep ettiği kredi tahsis ücreti 78,75 TL oluyor. Yukarıdaki kredi taksit tutarı örnek bir hesaplama olup değişiklik gösterebilir.

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisine nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve kredi kapsamında banka tarafından istenen diğer belgeler ile Vakıfbank şubelerinden başvuru yapılabilir. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.