Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Taksitli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank’tan Taksitli İhtiyaç Kredisi
V

-

Vakıfbank tüketicinin eğitim, mobilya, beyaz eşya gibi çeşitli ihtiyaçlarına finansman sağlamak amacıyla kredi kampanyası başlattı. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası ile tüketicinin gereksinimlerini karşılamak için ihtiyaç duyduğu finansmanı uygun faiz ve geniş vade seçenekleri ile karşılıyor. 

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi

Türkiye’de özel bankacılık hizmeti veren ve TBB 2014 raporuna göre Türkiye’nin en büyük 7. bankası olma özelliği taşıyan Vakıfbank başlattığı ihtiyaç kredisi kampanyası ile tüketicinin eğitimden mobilyaya, tatilden beyaz eşyaya kadar çeşitli masrafları için kredi veriyor. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında gereksinimleri için nakitte ihtiyaç duyan kişilere uygun vade ve faizli kredi veriyor.

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası ile kredi kullanmak isteyen kişilere 48 ay vade imkanı sunarken 3 ayda bir ödeme seçeneği ve değişken ödeme seçeneği de sunuyor. Bununla birlikte Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi kapsamında teminat ve hayat sigortası yapılmasını da istiyor.

Vakıfbank belirli ve düzenli gelire sahip olan kişilere ve istihbaratı olumlu olan kişilere verdiği taksitli ihtiyaç kredisine yüzde 1,75 faiz uyguluyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi en az 3 ay en fazla ise 48 ay vade ile kullanılabiliyor.

Vakıfbank’tan 48 ya vadeli yüzde 1,75 faiz oranından 15.000 TL miktarında taksitli ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 499,03 TL olurken kredi kapsamında bankanın talep ettiği kredi tahsis ücreti 78,75 TL oluyor. Yukarıdaki kredi taksit tutarı örnek bir hesaplama olup değişiklik gösterebilir.

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisine nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve kredi kapsamında banka tarafından istenen diğer belgeler ile Vakıfbank şubelerinden başvuru yapılabilir. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol