Fibabanka’dan Yeni Yıla Özel İhtiyaç Kredisi

Fibabanka’dan Yeni Yıla Özel İhtiyaç Kredisi

Fibabanka yeni yıla özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile ihtiyaç sahiplerine uygun vade ve faiz oranı ile kredi veriyor. Ayrıntılar Haberimizde!Fibabanka Yeni Yıl Kredisi

Türkiye’de özel bankacılık hizmeti veren Fibabanka özel faiz oranlı ve vadeli kredilendirme çeşitleri ile müşterilerine ve Fibabanka müşterisi olmak isteyenlere kredi vererek ihtiyaçlarını karşılama fırsatı sunuyor. Her geçen gün bankacılık hizmetini geliştiren ve tüketicilerin karşısına inovatif kredi çeşitleri ile çıkan Fibabanka yeni yıla özel kredi kampanyası başlattı. Fibabanka yeni yıl kredisi kampanyası ile müşterilerine ve Fibabanka müşterisi olma isteyen kişilere uygun faizli ve geniş vade seçenekli ihtiyaç kredisi veriyor.

Fibabanka yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında mobilyadan ev eşyasına eğitimden düğün masrafına kadar çeşitli ihtiyaçlar için 48 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi veriyor. Fibabanka yeni ihtiyaç kredisi ile kredi kullanmak isteyen kişilere 48 ay vadenin yanında 30.000 TL kadar kredi limitinden yararlanma fırsatı da tanıyor.

Fibabanka yeni yıl ihtiyaç kredisi faiz oranları kredinin vadesine göre değişiklik gösterebiliyor. Fibabanka, yeni yıl kredisi kapsamında 0-12 aya 1,19% faiz, 13-18 aya 1,19 faiz, 19-24 aya 1,21 faiz 26-36 aya 1,29% faiz ve 37-48 aya 1,39% faiz uyguluyor. Bununla birlikte Fibabanka’dan 3.000-4.999 TL limitinde 0-12 ay vadeli yeni yıl kredisi alınması halinde kredinin faizi 1,15% oluyor.

Fibabanka’dan 3.000 TL miktarında 12 ay vade ve 1,15% faiz oranından yeni yıl ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 273,99 TL olurken kredinin yıllık toplam maliyet oranı 19,0599% oluyor. Yıllık toplam maliyet oranına kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahil edilirken hayat sigortası primi dahil edilmemiştir. fibabanka Fibabanka ihtiyaç kredisi Fibabank yeni yıl kredisi yeni yıl ihtiyaç kredisi yeni yıl kredisi ihtiyaç kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?