Banka İş İlanları Burgan Bank Istanbul Şubeleri Gişe Yetkilisi

Burgan Bank Istanbul Şubeleri Gişe Yetkilisi

Son Güncelleme:

Son 4 yılda bir çok yeni atılım ile sektörde kendini göstermeye başlayan ve konumunu koruyan Burgan Bank, Haziran ayından itibaren yeni şube ve diğer kadroları için yeni personel alımları yapacağını açıkladı. 

Burgan Bank 2015 personel alımları ile ilgili daha önce yayınlanan banka iş ilanları ve banka sınavları sonrası İstanbul bölgesin de yeni Şube Gişe yetkilileri alacaktır. Gelişmekte olmasına rağmen güçlü bir ortaklığın meyvesi olan Burgan Bank istikrarlı olarak personel alımları yapacağını duyurmuştur. 

Yayınlanan ilanlarında daha çok deneyimsiz yeni mezun iş arkadaşları aradığını vurgulayan banka her ne kadar en az 1 yıllık deneyim istese de asıl amacı kendi kurum kültürüyle yeni Burgan kimliği taşıyacak genç adayları bünyesine çekebilmektedir. Belirtilen personel alımına ilişkin detaylar ve başvurular ;

Güçlü bir bölgesel marka olan Kuveyt merkezli Burgan Bank Grubu, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da faaliyet gösteren önemli bankacılık gruplarından biri olup, her geçen gün daha fazla sayıda kurumsal, ticari, özel ve perakende bankacılık müşterisine hizmet vermektedir. Yatırım yaptığı beşinci ülke olan Türkiye’de de Burgan Bank markası ile hizmet verirken, müşterilerinin hedeflerini kendi merkezine koyarak ‘size odaklı bankacılık anlayışı’ ile hareket etmekte, bankacılık sektörüne yeni ürün ve hizmetler sunarak müşterileriyle uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedeflemektedir.”

İstanbul Anadolu Yakası Şubeleri'nde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip Gişe Yetkilisi aranmaktadır.

2 yıllık Yüksek Okul veya 4 yıllık Lisans mezunu,
En az 1 yıl şube gişe bölümü deneyimi olan,
Sahte para eğitimi almış,
Cari Hesap İşlemleri ve bağlı mevzuat konusunda bilgi sahibi,
Sosyal, girişken, analitik düşünebilen,
Seyahat engeli olmayan,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olan


Burgan Bank 2015 Personel alımı ve Gişe Yetkilisi ilanına bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/burgan-bank-a-s-is-ilanlari-c17959-p8735/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,641TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,529TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler