Yapı Kredi’den Evlilik Kredisi

0

Yapı Kredi Bankası, evlenmek isteyen çiftlere nakitte zorluk yaşamasınlar diye evlilik kredisi imkanı sunuyor. Düşük faizli evlilik kredisi taksitleri 300 TL’den başlayıp, kredi başvurusu ise internetten, kolay ve hızlı yapılabiliyor.

Yapı Kredi Evlilik Kredisi

1944 yılında Türkiye’deki kişilerin daha uygun şartlarda konut sahibi olabilmeleri amacıyla kurulan Yapı Kredi ihtiyaç kredisi çeşitleri ile kişilerin her türlü finansman ihtiyacını karşılıyor. Yapı Kredi’nin nişan, düğün, balayı gibi evlilik masraflarını karşılamaya yönelik ihtiyaç kredisi çeşitleri de bulunuyor. Yapı Kredi evlilik kredisi kampanyası ile kişilerin düğünden balayına, nişandan oturacakları ev masraflarına kadar her türlü evlilik giderlerini geniş vade ve düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi ile karşılıyor.

300 TL’den Başlayan Taksitle!

Yapı kredi evlilik kredisi kampanyası ile düğün, nişan ve balayı masrafı olan kişilere 48 aya varan vade ile ihtiyaç kredisi veriyor. Kişilere evlilik masraflarını bütçesini zorlamandan karşılama fırsatı sunan evlilik kredisi kredi limitlerini öğrenebilmek için Yapı Kredi’ye müracaat edilmesi gerekiyor. Ayrıca Yapı kredi evlilik kredisi faiz oranları kredi başvurusunda bulunan kişilere göre değişiklik gösterebiliyor.

Yapı Kredi’den 48 ay vade ile %1,96 faiz oranından 10.000 TL miktarında evlilik kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 349,80 TL olurken kredinin geri ödenecek toplam tutarı 16.790,71 TL oluyor. Yıllık toplam maliyet oranına faiz, vergi ve kredi tahsis ücreti dahil edilmiştir. Bununla birlikte kredi hesaplaması örnek bir hesaplama olup söz konusu rakamlar değişiklik gösterebilir.

Kolay Başvuru Yöntemi! Şubesiz, Telefon Bankacılığıyla!

Yapı Kredi evlilik kredisine Yapı Kredi internet şubesi aracılığıyla, Yapı Kredi telefon bankacılığı aracılığıyla, Yapı Kredi şubelerine müracaat ederek ve 4411’e mesaj göndererek başvuru yapılabiliyor. Yapı Kredi evlilik kredisi için nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah belgesi gerekiyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın