Yapı Kredi’den Evlilik Kredisi

Yapı Kredi’den Evlilik Kredisi

Yapı Kredi başlattığı evlilik kredisi ile düğün masrafları için finansmana ihtiyaç duyanlara uygun vade ve düşük faiz ile kredi veriyor. Ayrıntılar Haberimizde!Yapı Kredi Evlilik Kredisi

1944 yılında Türkiye’deki kişilerin daha uygun şartlarda konut sahibi olabilmeleri amacıyla kurulan Yapı Kredi ihtiyaç kredisi çeşitleri ile kişilerin her türlü finansman ihtiyacını karşılıyor. Yapı Kredi’nin nişan, düğün, balayı gibi evlilik masraflarını karşılamaya yönelik ihtiyaç kredisi çeşitleri de bulunuyor. Yapı Kredi evlilik kredisi kampanyası ile kişilerin düğünden balayına, nişandan oturacakları ev masraflarına kadar her türlü evlilik giderlerini geniş vade ve düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi ile karşılıyor.

Yapı kredi evlilik kredisi kampanyası ile düğün, nişan ve balayı masrafı olan kişilere 48 aya varan vade ile ihtiyaç kredisi veriyor. Kişilere evlilik masraflarını bütçesini zorlamandan karşılama fırsatı sunan evlilik kredisi kredi limitlerini öğrenebilmek için Yapı Kredi’ye müracaat edilmesi gerekiyor. Ayrıca Yapı kredi evlilik kredisi faiz oranları kredi başvurusunda bulunan kişilere göre değişiklik gösterebiliyor.

Yapı Kredi’den 48 ay vade ile %1,34 faiz oranından 10.000 TL miktarında evlilik kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 300,57 TL olurken kredinin yıllık toplam maliyet oranı %21,4548 oluyor. Yıllık toplam maliyet oranına faiz, vergi ve kredi tahsis ücreti dahil edilmiştir. Bununla birlikte kredi hesaplaması örnek bir hesaplama olup söz konusu rakamlar değişiklik gösterebilir.

Yapı Kredi evlilik kredisine Yapı Kredi internet şubesi aracılığıyla, Yapı Kredi telefon bankacılığı aracılığıyla, Yapı Kredi şubelerine müracaat ederek ve 4411’e mesaj göndererek başvuru yapılabiliyor. Yapı Kredi evlilik kredisi için nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah belgesi gerekiyor.Yapı Kredi Yapı Kredi ihtiyaç kredisi Yapı Kredi evlilik kredisi evlilik kredisi ihtiyaç kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?