Vakıfbank’tan Kışa Özel İhtiyaç Kredisi

0

Vakıfbank Kışa Özel Taşıt Kredisi

1954 yılında kurulan ve TBB 2014 raporuna göre Türkiye’nin en büyük yedinci bankası olma özelliği taşıyan Vakıfbank kışa özel kredilendirme çeşitleri ile finansman ihtiyacı olan kişilere kredi veriyor. Vakıfbank kışa özel başlattığı taşıt kredisi kampanyası ile sıfır kilometre araç alımı için kredi veriyor. Vakıfbank’ın sıfır kilometre taşıt alımı için kullanılabilen kışa özel taşıt kredisiyle uygun vade ve düşük faiz ile kredi kullanılabiliyor.

Vakıfbank taşıt kredisi kampanyası ile hayalindeki araca kavuşmak için finansmana ihtiyaç duyan kişilere sıfır kilometre araç alımı için 48 aya varan vade seçeneğiyle kredi veriyor. Vakıfbank kışa özel taşıt kredisinin taksit ödemeleri değişken taksitli olarak yapılabiliyor. Vakıfbank, taşıt kredisinin taksit ödemeleri aylık eşit taksitli, 3 ay ertelemeli aylık eşit taksitli, son taksit balon ödemeli şekilde yapılabiliyor.

Vakıfbank kışa özel taşıt kredisi kampanyasının kredilendirme miktarı nihai fatura bedeli 50.000 TL geçmeyen araçlar için %70, nihai fatura bedeli 50.000 TL üzerinde olan araçlarda 50.000 TL’lik kısmı için % 70’iken 50.000 TL’nin üzerinde kısmı için %50’dir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Vakıfbank’ın 48 ay vadeli ve değişken taksit ödemeli kışa özel taşıt kredisi ile yüzde 1,08’den başlayan faizlerle taşıt kredisi kullanılabiliyor.

Vakıfbank’tan 48 ay vadeli %10,8 faiz oranından 20.000 TL tutarında taşıt kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 562,23 TL olurken kredinin yıllık toplam maliyet oranı %17,3325 oluyor. Vakıfbank kredi kapsamında 100,00 TL tutarında kredi tahsis ücreti de talep ediyor.

Vakıfbank kışa özel taşıt kredisine Vakıfbank şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabilir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın