Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Verecek?

Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Verecek?

Milyonlarca emekliyi kapsayan “emekli maaşlarına 3 yıllık maaş promosyonunda” özel bankalar arasında rekabet başladı.

Gelir Belgesiz > Sigorta Masrafsız

>Anında Kredi Başvurusu!<

 

Emekli vatandaşlara verilecek olan maaş promosyon miktarının açıklanması ardından bankalar arasında yarış başladı. Bankalar emeklileri kendi bankalarına çekmek için açıklanan maaş promosyon miktarlarını şimdiden yükseltti. Özel bankalar arasındaki kıyasıya yarışta hangi banka ne kadar maaş promosyonu verecek? Şartlar neler tüm detaylar haberimizde…

İşte Bankalar ve Promosyon Şartları

Ziraat Bankası bin lira ve altında maaş alan emekliye 300 lira, bin ile 2000 arasında maaş alanlara 375 lira ve iki bin lira üzeri maaş alanlara 450 lira promosyon verecek. Promosyon yanında emekli vatandaşlar için özel ürünler hazırlayacak. Hesaplar arası işlemlerden, işlem ücreti de alınmayacak. Bunların yanında promosyon vereceği müşterilerinden iki fatura talimatı vermesi ve kredili mevduat hesabı açtırma gibi şartlar öne sürüyor.

İş Bankası Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından belirlenen promosyon miktarları üzerinden ödeme yapacak. Bu bankada karar veren emekliler en az 3 yıl bankasını değiştiremeyecek. Yeni emekli olmuş vatandaşın ilk aldığı maaşta İş Bankasından olacak.

Garanti Bankası maaş promosyon ödeme işlemlerini mart ayında yapacağını açıkladı. Banka Ziraat Bankasıyla aynı miktarlarda ödeme yapacak. Söz konusu bankada iki adet fatura ödeme talimatı, ayrıca kredili mevduat hesabı şartı ile taahhütnameleri imzalatacak.

Akbank tarafından yapılan açıklamaya göre SGK protokolündeki iki fatura ve kredi hesabı koşulu bu banka içinde geçerli olacak. Fatura ödeme talimatlarında ise 6 aylık dönemde en az bir faturanın hesaptan ödenmesi isteniyor. Banka verilecek maaş promosyonu tutarı hakkında şimdilik bir açıklama yapmadı.

INGBank maaşlarını üç yıl süre ile bankasından alacak müşterilerine açıklanan maaş promosyon miktarlarını ödeyecek. Bunun yanında banka tüm emekli müşterilerine ATM’lerden ücretsiz para çekme fırsatı da verdi. maaş promosyonu hangi banka ne kadar promosyon verecek bankaların promosyon şartları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?