Yapı Kredi Bankası Müşteri Temsilcileri Arıyor

0

Türkiye’nin en iyi çağrı merkezi ödüllerine sahip olan Yapı Kredi Bankası çağrı merkezi kadrosu için yeni bankacı adayları aradığını açıkladı. Yapı Kredi 2016 Personel alımları kapsamında gerçekleştirilecek olan alımlarla ilgili detaylar belirtildi.

Ülkemizin bankacılık sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ile tüm bankacılık ürünlerinde adından sıkça söz ettiren Yapı Kredi Bankası A.Ş bu kaliteli hizmet anlayışını yeni nesil bankacılarla süslemek istiyor. Kurum bünyesi içerisinde barındırdığı ve bankacılık sektörünün temeli varsayılan çağrı merkezi kadroları için 2016 personel alımları yapacağını bildirdi.

Yapı Kredi Bankası iş ilanları yılın her döneminde yayınlanmakta ve uygun görülen adaylar için mülakat süreçleri sağlanmaktadır. Bankacı adayları uzun ve başarı dolu kariyer yolculuğuna banka çağrı merkezi kadrolarında başlayarak temel bankacılık ürünlerini tanıma şansını yakalamaktadır. Bankalar sundukları kariyer planlamaları doğrultusunda çağrı merkezinde çalışma süresince başarı elde eden adayları ileriki vadede bankanın farklı birimlerine terfi olanağı sunduğu gibi tayin ve şube kadrolarna geçiş işlemleride sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Banka çağrı merkezi kadroları günümüz şartlarında bankacı adaylarının aslında çok sıcak bakmadığı alanlardan biri olarak görünsede, bugün binlerce çağrı merkezi kökenli banka şube müdürleri ve hatta üst yöneticileri bulunmaktadır. Çağrı merkezi personeli görev tanımları ve daha detaylı mesleki bilgileri ayrıca sayfamızda bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası müşteri temsilcisi başvuruları ve diğer banka iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-gebze-1483501

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın