Vakıf Katılım Bankası Genel İş Başvurusu!

0

Ülkemizdeki yeni katılım bankalarından biri olan ve toplumun her kesimine ulaşmayı hedefleyen Vakıf Katılım Bankası önümüzdeki 3 sene içinde toplamda 100 şube sayısına çıkmayı hedefliyor. Şube ağını genişletme çalışmalarında olan banka genel iş başvurusu adı altında personel alımları yapacağını duyurdu.

Genel Başvuru kapsamında açılan bu ilana yapılan başvurular, bankanın ilerleyen zamanlarda oluşabilecek açık kadroları için değerlendirmeye alınacak ve bankanın sunduğu kriterleri sağlayan adaylar ile iletişime geçilecektir.

Söz konusu banka personel alım ilanı için adaylar sürekli ve tam zamanlı çalışacak olup, İstanbul lokasyonlu istihdam edileceklerdir. Adayların en az 1 yıl tecrübe kazanmış ve üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmaları gerekmektedir. Erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. İlişki ve iletişim kabiliyetlerinin yüksek, analitik düşünebilme ve bankanın misyon ve vizyonunu güzel bir şekilde temsil edilebilme niteliklerinin adaylarda bulunmasını talep eden banka ayrıca katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş adayları tercih edecektir. Banka tecrübesi kazanmamış erkek adayların 30 ve üzeri, bayan adayların 28 ve üzeri yaşta olmamaları gerekmektedir. Banka tecrübesi olmayan adaylar için ihtiyaç durumuna göre işe alım sınavı yapabilecek olup, sınavlarda başarılı olan adaylar mülakatlara çağırılacaktır.

Vakıf Katılım Bankası “Genel Başvuru” iş ilanı için adaylar, bankanın hangi alanında istihdam edilmek ve hangi Vakıf Katılım Bankası şubesinde çalışabileceklerini isim, soy isim,yaş, mezun oldukları okul, tecrübeleri varsa ne kadar olduğu gibi kendilerini belirten özellikler ile ön yazı başvurularını gerçekleştirebilirler.

Banka iş başvuruları 24 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir.

Vakıf Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın