Vakıfbank’tan İpotek Karşılığı İhtiyaç Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

Türkiye’de bankacılık hizmeti sunan ve üç kamu bankasından biri olan Vakıfbank ihtiyaç kredisi çeşitleri ile finansman ihtiyacı olan kişilere kredi kullanma imkanı tanıyor. Vakıfbank gayrimenkul ipoteği karşılığında kullanıma sunduğu ihtiyaç kredisi ile nakit gereksinimini normal ihtiyaç kredisiyle karşılayamayan kişilere uygun vade ve düşük faiz oranı ile yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi veriyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile kredi kullanmak isteyen kişi sahip olduğu gayrimenkulü ipotek ettirerek 48 ay vade seçeneğinden yararlanabiliyor. Vakıfbank’ın 48 ay vadeli ipotekli ihtiyaç kredisi ile yüksek tutarlı ihtiyacı olan kişiler ipotek tesis edilen gayrimenkulün eksperiz değerinin yüzde 80’nine kadar kredi kullanabiliyor.

Vakıfbank’ın değişken taksitlerle ödeme seçeneği de bulunan ve istihbaratı olumlu olan kişilerin kullanabildiği ipotekli ihtiyaç kredisi ile yüzde 1,30 faiz oranından kredi kullanılabiliyor. Bununla birlikte Vakıfbank kredi kapsamında hayat sigortası, DASK ve konut sigortası yapılmasını talep ediyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ağustos Ev Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank’tan 48 ay vade ile %1,30 faiz oranından 50.000 TL tutarında ipotek karşılığı ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 1.406,79 TL olurken kredinin yıllık toplam maliyet oranı %20,9095 oluyor. Yıllık toplam maliyet oranına kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti, faiz ve vergiler dahil edilmiştir. (Kredi hesaplaması örnek bir hesaplama olup kredi taksit tutarı değişebilir.)

Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisine nüfus cüzdanı, gelir belgesi, ikametgah belgesi, gayrimenkulün tapusu ile Vakıfbank şubelerinden başvuru yapılabiliyor.  

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...