Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi kapsamında ister aylık, isterseniz de üç aylık periyotlar halinde ödeme seçeneği sunan Vakıfbank, 48 aya kadar vade seçeneğini uygun faiz koşulları ile birlikte sunuyor.

Evlilik masraflarından, eğitim giderlerine; beyaz eşya alışverişinden, tadilat masraflarına kadar aklınıza gelebilecek her türlü nakit ihtiyacınız için kullanabileceğiniz Vakıfbank İhtiyaç Kredisi, isterseniz aylık, isterseniz de üç aylık periyotlarda eşit taksitler ile birlikte ödeme olanağını beraberinde getiriyor. Aylık yüzde 1,45’ten başlayan Vakıfbank kredi faiz oranları ile birlikte ihtiyacınızı karşılamanıza olanak sağlıyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Kredinin türü ve miktarına göre teminat karşılığında temin edilebilen Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvuru aşamasında yanınızda T.C. kimlik numaranızı gösteren kimliğiniz, ehliyetiniz ya da pasaportunuzun bulunması gerekiyor. Eğer Vakıfbank müşterisi değilseniz adresinizi belgelemek için ikâmetgah belgesi ya da en az iki ay önce adınıza bağlatılmış olan sabit telefon, doğalgaz, su ya da elektrik faturasının bir nüshasının yanında olması gerekiyor. Yine Vakıfbank müşterisi değilseniz, yani maaşınızı Vakıfbank’tan almıyorsanız; gelir durumunuzu gösterir belge olarak yanınızda emekli olma halinizde maaşınızı aldığınız bankadan temin edebileceğiniz maaş hesabı ekstresi, ücretli bir çalışan iseniz maaşınızın üzerinde herhangi bir kısıtlama olmadığını gösterir onaylı kurum yazısı bulunması gerekiyor.

3 aydan 48 aya kadar dilediğiniz uzunlukta vade seçeneği sunan Vakıfbank, taksitli ihtiyaç kredisi için aylık yüzde 1,75 oranında faiz talep ederken; ipotek karşılığında taksitli ihtiyaç kredisi talebinizde aylık yüzde 1,45, arsa alımında kullanabileceğiniz ve 120 aya kadar vade seçeneği bulunan ihtiyaç kredisinde aylık yüzde 1,50 faiz uyguluyor. Aylık kredi ödemeleri de tercih edilen kredi türü, aylık ödeme planı ve faiz oranlarına göre değişkenlik gösteriyor.

Siz de nakit ihtiyacınızı karşılamak ve uygun faiz ve vade koşulları eşliğinde Vakıfbank İhtiyaç Kredisi’nden faydalanmak istiyorsanız, size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.