Akbank’tan İhtiyacı Olanlara Kredi

Akbank İhtiyaç Kredisi

Türkiye’de özel bankacılık hizmeti veren ve geniş kredilendirme çeşitleri ile her geçen gün müşteri sayısını arttıran Akbank şimdi de finansman ihtiyacı olan kişilere %1,25 başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veriyor. Akbank’ın 28 Şubat tarihinde son bulan ihtiyaç kredisi kampanyası ile finansman ihtiyacı olan kişiler avantajlı faiz oranları ve uygun vade ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile hayallerini gerçekleştirmek için finansmana ihtiyacı olan kişilere avantajlı faiz oranları ve 48 ay vade seçeneği ile kredi kullanabiliyor. Bununla birlikte Akbank’ın 28 Şubat 2017 tarihinde biten ihtiyaç kredisi ile 48 ay vadeli kredi kullanılabilirken kredi 3 ay ertelemeli 45 ay vadeli şekilde de kullanılabiliyor.

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasının faiz oranları kredinin vadesine ve kredi miktarına göre değişiklik gösterebiliyor. Akbank, 1-24 ay vadeli ihtiyaç kredisinin tüm tutarlarına %1,25 faiz uyguluyor. Akbank 25-48 vadeli ihtiyaç kredisinin 25.000 TL ve üzerindeki tutarına %1,29 faiz uygularken 15.000 TL tutarı ve üzerindeki tutara %1,35 faiz uyguluyor.

Akbank’tan 48 ay vade ile %1,29 faiz oranından 25.000 TL tutarından ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 741,92 TL olurken kredinin yıllık toplam maliyet oranı 20,5781% oluyor. Yıllık toplam maliyet oranına faiz, vergi ve kredi tahsis ücreti dahil edilmiştir.

İhtiyaç kredisine nüfus cüzdanı, gelir belgesi ile Akbank şubelerinden başvuru yapılabiliyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.