Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Faiz Oranları

Müşteri portföyü hızlı bir ivme ile büyüten Fibabanka, 3 Bin Türk Lirası’ndan 30 Bin Türk Lirası’na kadar uygun faiz koşulları ile birlikte ihtiyaç kredisi olanağı sağlıyor.

Fibabanka ihtiyaç kredisi, 48 aya kadar vade seçeneği ile birlikte sunuluyor. Minimum başvuru tutarı 3 Bin Türk Lirası tutarında iken, Fibabanka’dan temin edilebilecek ihtiyaç kredisi için maksimum başvuru miktarı 30 Bin Türk Lirası.

Aylık yüzde 1,29’dan başlayan ve tercih ettiğiniz kredi miktarı ve vade seçeneğine göre farklılık gösteren Fibabanka kredi faiz oranlarını size en yakın Fibabanka şubesine giderek, ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirmeden hemen önce öğrenebilirsiniz.

Talep edilen kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar Kredi Tahsis Ücreti talep eden Fibabanka, aylık yüzde 1,59 ila 1,79 arasında değişen faiz oranlarının tercih edilmesi halinde herhangi bir kredi tahsis ücreti talebinde bulunmuyor.

Ön kefil şartı aramayan Fibabanka, ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştiren kişinin geçmiş dönem banka ilişkilerine göre belirlenen Kredi Kayıt Bürosu(KKB) skoruna göre özel faiz oranları belirleyerek, bankalar ile herhangi bir sorunu olmayan müşterileri için kolay ödeme yöntemleri sunuyor.

Kredinizin başvuru aşamasında yanınızda T.C. kimlik numaranızı gösteren kimlik kartı, ehliyet ya da pasaportunuzun bulunması; gelir durumunuzu gösteren maaş bordrosu, SGK dökümü, banka hesap defteri gibi bilgilerin yer alması ve adresinizi gösteren en az 2 ay önce düzenlenmiş elektrik, su, doğal gaz ya da sabit telefon faturalarından bir tanesinin olması gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.