Ana SayfaKredilerYapı Kredi’den Avantajlı Faiz Oranıyla Konut Kredisi

Yapı Kredi’den Avantajlı Faiz Oranıyla Konut Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Konut Kredisi

1944 yılında kişilerin daha uygun şartlarla ve kolay konut sahibi olabilmeleri amacıyla kurulan Yapı Kredi, konut kredisi çeşitleri ile hayalindeki eve kavuşmak için finansman ihtiyacı duyan kişilere kerdi veriyor. Yapı Kredi konut kredisi kampanyası ile ortak ev almak isteyenlere, hayalindeki eve kavuşmak isteyen kişilere ve ev alarak yatırım yapmak isteyen kişilere uygun vade ve düşük faiz oranı ile konut kredisi veriyor.

Yapı Kredi konut kredisi kampanyası ile 70 yaşın altındaki kişiler hayalindeki eve kavuşmak için veya ev alarak yatırı yapmak için 120 aya varan vade seçeneği ile konut kredisi alabiliyor. Yapı Kredi’nin 120 ay vadeli konut kredisi ile satın alınacak evin yüzde 80’nine kadar kredi kullanılabiliyor.

Yapı Kredi’den Çınar Paketiyle birlikte herhangi bir opsiyonel ürün alınması şartıyla yüzde 0,90 faiz oranı ile konut kredisi alınabiliyor. Ayrıca Yapı Kredi konut kredisini tek başına ev alma imkanı olmayan iki kişi ortak olarak kullanabiliyor.

Yapı Kredi’den 120 ay vade ve %0,90 faiz oranı ile 100.000 TL tutarında konut kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 1.336,20 TL olurken kredinin yıllık toplam maliyet oranı %11,7165 oluyor. Yıllık toplam maliyet oranına kredi tahsis ücreti, ipotek tesis ücreti, faiz, ekspertiz ücreti ve vergiler dahil edilmiştir.

Yapı Kredi konut kredisine Yapı Kredi mobil veya internet şubesinden ve Yapı Kredi şubelerinden başvuru yapılabiliyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.