Ana SayfaKredilerYapı Kredi’den Avantajlı Faiz Oranıyla Konut Kredisi

Yapı Kredi’den Avantajlı Faiz Oranıyla Konut Kredisi
Y

-

Yapı Kredi Konut Kredisi

1944 yılında kişilerin daha uygun şartlarla ve kolay konut sahibi olabilmeleri amacıyla kurulan Yapı Kredi, konut kredisi çeşitleri ile hayalindeki eve kavuşmak için finansman ihtiyacı duyan kişilere kerdi veriyor. Yapı Kredi konut kredisi kampanyası ile ortak ev almak isteyenlere, hayalindeki eve kavuşmak isteyen kişilere ve ev alarak yatırım yapmak isteyen kişilere uygun vade ve düşük faiz oranı ile konut kredisi veriyor.

Yapı Kredi konut kredisi kampanyası ile 70 yaşın altındaki kişiler hayalindeki eve kavuşmak için veya ev alarak yatırı yapmak için 120 aya varan vade seçeneği ile konut kredisi alabiliyor. Yapı Kredi’nin 120 ay vadeli konut kredisi ile satın alınacak evin yüzde 80’nine kadar kredi kullanılabiliyor.

Yapı Kredi’den Çınar Paketiyle birlikte herhangi bir opsiyonel ürün alınması şartıyla yüzde 0,90 faiz oranı ile konut kredisi alınabiliyor. Ayrıca Yapı Kredi konut kredisini tek başına ev alma imkanı olmayan iki kişi ortak olarak kullanabiliyor.

Yapı Kredi’den 120 ay vade ve %0,90 faiz oranı ile 100.000 TL tutarında konut kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 1.336,20 TL olurken kredinin yıllık toplam maliyet oranı %11,7165 oluyor. Yıllık toplam maliyet oranına kredi tahsis ücreti, ipotek tesis ücreti, faiz, ekspertiz ücreti ve vergiler dahil edilmiştir.

Yapı Kredi konut kredisine Yapı Kredi mobil veya internet şubesinden ve Yapı Kredi şubelerinden başvuru yapılabiliyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,360TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol