Şekerbank’tan Kış Tarifesi Kampanyası

Şekerbank İhtiyaç Kredisi

1953 yılında Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla kurulan ve ülkemizde ticari ve bireysel bankacılık hizmeti veren Şekerbank oluşturduğu kredi kampanyaları ile finansman ihtiyacı olan kişilere kredi veriyor. Şekerbank’ın kışa özel ihtiyaç kredisi kampanyaları da bulunuyor. Şekerbank kış tarifesi kampanyası ile ihtiyaçlarını karşılamak için finansman gereksinimi duyan kişilere uygun vade ve düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veriyor.

Şekerbank kış tarifesi kampanyası ile çeşitli ihtiyaçları için nakit gereksinimi duyan kişiler 24 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Şekerbank’ın kış tarifesi adıyla başlattığı 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası ile hayallerine kavuşmak için finansmana ihtiyacı olan kişiler 10.000 TL’ye varan tutarlar ile kredi kullanabiliyor.

Şekerbank ihtiyaç kredisi, kış tarifesi kampanyası kapsamında özgür tarife paketlerinden herhangi birinin alınması halinde vade ve kredi tutarı fark etmeksizin yüzde 1,34 faiz oranı ile kullanılabiliyor.

Şekerbank’tan 24 ay vade ve yüzde 1,34 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 505,53 TL olurken kredi kapsamında tahsil edilecek ücret tutarı sigorta masrafları hariç 52,5 TL oluyor.

Şekerbank’tan kış tarifesi kampanyası kapsamında 24 ay vade ve %1,34 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık toplam maliyet oranı %1,8126 olurken kredinin yıllık toplam maliyet oranı %21,7515 oluyor.

Şekerbank kış tarifesi kampanyasına Şekerbank şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.