Ana Sayfa Krediler Akbank Kredi Faizleri Düşüyor! Hemen Kredini Hesapla

Akbank Kredi Faizleri Düşüyor! Hemen Kredini Hesapla

-

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Faiz Oranları

Türkiye’de olduğu kadar Dünya’da da adından internet bankacılığında gösterdiği başarı ile söz ettiren Akbank, aylık yüzde 1,25’ten başlayan faiz oranları ve 48 aya kadar vade seçeneği eşliğinde ihtiyaç kredisi başvurunuzu değerlendiriyor.

Hem Türkiye’de hem de Dünya’da internet bankacılığı alanında gösterdiği üstün performans ile bir çok ödül alan Akbank, müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına da hızlı çözümler üreterek, aylık yüzde 1,25’ten başlayan faiz oranları, 3 ay erteleme seçeneği ve 48 aya kadar vade seçenekleri ile Akbank İhtiyaç Kredisi’nden faydalanmanıza olanak sağlıyor.

Akbank’ın internet sitesine giriş yapıp, formu doldurarak, Akbank Telefon Bankacılığı’nı arayarak ya da Akbank Direkt İnternet/mobil uygulamalarına giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Gelir durumuna ve KKB skorunuza özel tanımlanan Akbank kredi faiz oranları ile, ister kredi ödemenizi 3 ay erteleyip, 45 ay eşit taksit ile yapın, isterseniz de ödemenize hemen başlayarak 48 ay eşit taksitler ile yapın.

Eğer Akbank müşterisi değilseniz, kredinizi temin etmek için size en yakın olan Akbank şubesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Kredinizi temin etme aşamasında yanınızda mutlaka T.C. kimlik numaranızı bildiren kimliğiniz, ehliyetiniz ya da pasaportunuz bulunmalı. Gelir durumunuzu bildirmek için SGK dökümünüz, maaş bordronuz ya da banka hesabınızdan faiz geliri elde ettiğiniz hesabınız için hesap döküm bilginiz yanınızda olmalı. Adres teyidine ihtiyaç olması halinde ise en az 2 ay önce düzenlenmiş adresinizi gösteren elektrik, su, doğal gaz ya da sabit telefon faturası olması gerekiyor. Ön kefil şartı aramayan Akbank, gerekli görme durumunda kefil talebini size bildiriyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,617BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,431TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler