Ana Sayfa Gündem Emlak Konut İlk Kampanyasını Aştı

Emlak Konut İlk Kampanyasını Aştı

-

Emlak Konut tarafından yapılan kampanyalar sonrasında henüz 19 günlük bir sürenin geçmesinin ardından ilk kampanyanın aşıldığı özellikle belirtildi. 

Vatandaşların konut sahibi olmalarını sağlayan çeşitli kampanyalar son zamanlarda devlet destekli olarak gündeme gelmeye başladı. Ekonomide yaşanan çeşitli sıkıntılar gündeme geldiği zaman uzun bir süredir emlak sektöründe çeşitli sıkıntıların ve durgunlukların yaşandığı ifade edilmişti. Bunun ardından hükümet emlak sektörüne destek vermek için bankalarla görüşerek konut kredilerinin faizlerinde çeşitli kolaylıklar sağlanması için harekete geçmişlerdi. 

Bununla kalmayıp emlak konut şirketi tarafından hükümet tarafından da çeşitli destekler verilmeye başlandı. Şirket tarafından uzun vadeli, uygun faiz seçenekleri ile konut satışının gerçekleştirildiği açıklanmıştı. Kampanya dahilinde geçtiğimiz yıl binlerce konut satılmıştı. Bu satışların ardından vatandaşların konut satışına olan ilgilerinin oldukça yoğun olmasının ardından kampanyanın uzatıldığı açıklanmıştı. 

Yeni yılın girmesi ile birlikte konut satışında tekrar bir hareketliliğin kazandırılması için kampanyanın ikinci kez yapılmasına karar verilmişti. Kampanyanın başlatılmasının ardından ilginin beklenenden de yoğun olduğu dikkatlerden kaçmadı. Emlak Konut tarafından dar ve orta gelirli ailelerinde ev sahibi olması için vadenin 20 yıla kadar uzatılmasına karar verildi. Bunun ardından düşük faiz seçenekleri ile birlikte kampanyanın binlerce kişi tarafından değerlendirileceği ortaya çıkmıştı. Kampanyanın henüz 19 günlük olmasının ardından tahmin edilemeyen bir ilgi gösterildi. Konulan hedeflere şimdiden 19 günde ulaşıldığı açıklandı. Sadece 19 günlük süre içerisinde geçen yılın ilk dört aylık satış hedeflerinin geçildiği belirtildi. Kampanyanın ilk aşamasının şimdiden tamamlandığı açıklandı. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,603BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,428TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler