QNB Finansbank Herkesi İhtiyaç Kredisi İle Tanıştırıyor

QNB Finansbank Tanışma Kredisi

1987 yılında kurulan ve Türkiye’de bankacılık hizmeti veren bankalar arasında yer alan QNB Finansbank her kesime ve her duruma özel kredilendirme çeşitleri ile kişileri a’dan z’ye her türlü ihtiyaçlarına finansman sağlıyor. QNB Finansbank’ın nakit ihtiyacı için ilk defa ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere özel kredilendirme türü de bulunuyor. QNB Finansbank tanışma kredisi ile nakit ihtiyacı olan ve ilk defa ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

QNB Finansbank tanışma kredisi kampanyası ile çeşitli ihtiyaçlarının finansmanı için ilk defa ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler 48 ay vade ve özel faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Bununla birlikte QNB Finansbank tanışma kredisi kredi limiti hakkında bilgi için QNB Finansbank şubelerine müracaat edilmesi gerekiyor.

QNB Finansbank’ın 48 ay vadeli ve SMS yoluyla da başvuru yapılabilen tanışma kredisi %1,21’den başlayan faiz oranlarıyla kullanılabiliyor. QNB Finansbank tanışma kredisi faiz oranları başvuru yapan kişinin kredi skoruna göre değişiklik gösterebiliyor.

QNB Finansbank’tan 48 ay vade ve %1,21 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 291 TL olurken kredinin yıllık toplam maliyet oranı %19,2312 oluyor. Ayrıca kredi kapsamında QNB Finansbank 52,5 TL kredi tahsis ücreti talep ediyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisine 5030’a T.C. kimlik numaranızı mesaj atarak ve QNB Finansbank şubelerine müracaat ederek başvuru yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.