Ana Sayfa Ekonomi Şirketlere Finansal Çözüm! QNB Finansbank'tan Enpara Şirketim

Şirketlere Finansal Çözüm! QNB Finansbank’tan Enpara Şirketim

-

En para bir QNB Finansbank markasıdır ve Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankacılık sistemidir. En para da yapılan tüm bankacılık işlemleri ücretsizdir. En para şirketim de aynı şekilde sadece internet üzerinden başvuru yaparak şirketinizi en para müşterisi yapmak anlamına gelmektedir. 

Şube olmamasından dolayı şube masraflarının olmadığı ve avantajları ile müşterilerine çeşitli faydalar sağlayarak değerlendiren bu sistemin müşterisi olmakta bir hayli kolay görünmektedir. Aynı zamanda en para şirketimi kullanmanın bir diğer avantajı da bütün işlemler internet üzerinden yapıldığı için şirket çalışanlarına sürekli talimat imzalamak yerine bir tıkla çok kolay bir şekilde onaylayabilme imkânı sunmasıdır. 

En para şirketim de nakit akışıda yine ücretsiz olarak bütün QNB Finansbank atmlerinden gerçekleştirilebilmekte. Yüksek tutardaki işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için QNB Finansbank şubelerinden faydalanabilirsiniz ancak buradan yapılacak olan işlemler banka tarafından belirli ücret kriterlerine tabi tutulabilmektedir.

En para şirketim müşterisi olabilmek için çözüm merkezini arayarak bilgi alabilir ve internet üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden yaptığınız bu başvuru sonrasında en kısa sürede işyerinize yapılan ziyaret sonucu verilen detaylı bilgiler doğrultusunda sözleşmenizi imzalayarak en para şirketim müşterisi olma imkânı sunulmaktadır.

En para şirketim müşterisi olan şirketler; 3 yıl boyunca herhangi bir hesap işletim ücreti ödemeyeceği gibi aynı zamanda diğer bankacılık işlemleri de ücretsizdir. ( Havale, EFT , Kart ödemeleri, Fatura ödemeleri ) bununla alakalı maddeler de sözleşmede açıkça belirtilmiştir. Bunun yanı sıra maaş, fatura ve SGK ödemeleri gibi işlemler için de herhangi bir ücret talep edilmez, kesilmez. Şirketin hesapta duran parası uyku halinde değildir ve her zaman faiz kazanır. Aynı zamanda oldukça avantajlı fiyatlar ile USD, dolar ve altın alınıp satılabilir. Ve bu şekilde de bir kazanç sağlama imkânı sunmaktadır. Peki, şubesi olmayan bir bankacılık sistemi ne kadar güvenilirdir sorusu akıllara gelebilir. 

En para bir QNB Finansbank markasıdır ve QNB Finansbank’ın tabi olduğu tüm kanun ve uygulamalara tabidir. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,615BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,431TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler