Ana SayfaKredilerOdeabank’tan Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Odeabank’tan Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi
O

-

Odeabank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi

Tüketicilerin hayatını idame ettirmek için ihtiyaç duyduğu gereksinimlerini karşılamakta satın alma güçleri yetersiz kalması halinde tüketicinin yardımına ihtiyaç kredileri yetişiyor. Kuruluş tarihi 2012 olan ve Türkiye’nin genç soluklu özel bankaları arasında yer alan Odeabank da tüketicinin finansman ihtiyacını karşılamak için ihtiyaç kredisi veriyor. Odeabank nakit hazır kredisi ile finansman ihtiyacı olanlara gelir belgesiz uygun vade ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor.

Odeabank ihtiyaç kredisi kampanyası olan nakit hazır kredisi ile çeşitli ihtiyaçları için finansmana gereksinimi olanlara gelir belgesiz 48 aya varan vade seçenekleri ile kredi veriyor. Ayrıca Odeabank nakit hazır kredisine Odeabank şubelerine uğramadan başvuru yapılabiliyor.

Odeabank nakit hazır kredisinin kredi faiz oranları kredi başvurusunda bulunan kişinin müşteri skorlamasına göre değişik göstermekle birlikte Odeabank belirlediği faiz oranını kredi kullanımı öncesi kredi kullanmak isteyen kişinin onayına sunuyor.

Odeabank’tan 10.000 TL tutarında nakit hazır kredisi 48 ay vade ve %1,39 faiz oranıyla alınması halinde ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 304 TL olurken kredi kapsamında Odeabank 53 TL kredi tahsis ücreti tahsil ediyor.

Odeabank’tan 48 ay vade ve %1,39 faiz oranıyla nakit hazır ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık toplam maliyet oranı %1,6931 olurken kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahil yıllık toplam maliyet oranı %22,3199 oluyor.

Odeabank nakit hazır kredisine 8444’e SMS göndererek, Odeabank internet ve mobil şubeleri aracılığıyla başvuru yapılabiliyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol