Diğer İş İlanları Garanti Ödeme Sistemleri çok sayıda personel alacak

Garanti Ödeme Sistemleri çok sayıda personel alacak

Son Güncelleme:

1999 Yılın da Garanti Bankası iştiraki olarak kurulan ve faaliyetlerine ödeme sistemleri üzerinde yoğunlaşacan bir başka banka iş ilanı da Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş tarafından ilan edildi. 

Müşterilerine yakından hizmet verme felsefesi ile kendine yeni bir vizyon belirtleyen Garanti Bankası iştirak olarak Garanti Ödeme Sistemleri ile çalışmaktadır. Bölgelere bağlı satış temsilcileri ve muhasebe uzmanları alarak kadrosunu genişleten kurum, yurt genelinde yeni iş ilanları yayınlamaya ve banka sınavları yapmadan sadece mülakatlarla personel almaya devam etmektedir. 

Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş. şuanda öncelikli olarak "İstanbul personel alımı, İzmir personel alımı, Bursa banka iş ilanı ve Eskişehir Banka iş ilanı" yayınlamış olup aynı zamanda diğer bölgelerdeki ilanlarınıda ön plana çıkarmaktadır. 

Çalışan memnuniyeti ve personele sağladığı olanak ve yan haklar ile yeni mezun bankacı adaylarının da yoğun olarak ilgi gösterdiği Garanti Bankası alt kuruluşu için açık pozisyonlar ve aranan genel şartlar şu şekilde belirtilemektedir;

Genel Nitelikler:
BONUS – MILES & SMILES – FLEXI – MONEY – AMEX markalarını başarıyla yöneterek sektöründe lider olan şirketimizde yer almak isteyecek, alacağı satış ve pazarlama eğitimleri ile satış kariyerinde hızlı adımlarla ilerleyebileceğine inanan

En az meslek yüksekokul mezunu

İnsan ilişkileri kuvvetli

Diksiyonu düzgün

Konaklamalı seyahat engeli olmayan

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli

Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

Bursa'da ikamet eden

Maaş + primle çalışacak tecrübeli ve yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

İş Tanımı:
Garanti Bankası kredi kartlarının hedef kitlesine giren müşteri adaylarını bulmak, onların finansal ihtiyaçlarını bankamız kredi kartlarıyla karşılayabilecek satış görüşmelerini yapmak ve müşteri adaylarının başvurularını almak.

Garanti Bankası Ödeme Sistemleri A.Ş. iş ilanları ve banka personel alımlarına bu bağlantıdan başvurabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/garanti-odeme-sistemleri-is-ilanlari-c5222-p30105/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,144BeğenenlerBeğen
7,221TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,496TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler