Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Mart ve Nisan Personel Alımları 15.Mart.2016

Yapı Kredi Bankası Mart ve Nisan Personel Alımları 15.Mart.2016
Y

-

Ülkemizin lider bankalarından biri olan Yapı Kredi Bankası A.Ş yeni dönem personel alımlarına başladı. Yapı Kredi kaç personel alacak, Yapı Kredi personel alacak mı? Yapı Kredi gişe personel alımları, Yapı Kredi Bankası 2016 iş ilanları ve Yapı Kredi iş başvuruları için detaylar paylaşıldı. Bu kapsamda Yapı Kredi Bankası Mart ve Nisan ayları içerisinde personel alımları için yaklaşık 74 ayrı pozisyonda yüzlerce bankacı için başvurular alacak

Bankacılık sektörünün her geçen gün gelişmesi ve bu gelişmeler içerisinde kaliteli bankacılar yaratılması için tüm bankalar farklı yol izlemekte. Yapı Kredi Bankası da bu bankalar arasında yerini alıyor.

Yapı Kredi 2016 personel alımları kapsamında hem deneyimli hemde deneyimiz yeni yüzler aramakta. Bankanın duyurmuş olduğu 74 farklı departman ve pozisyon için başvuruların alındığı belirtiliyor.

TÜRKİYE GENELİ İŞ BAŞVURULARI

Yapı Kredi Bankası Mart ve Nisan 2016 dönemleri iş ilanları içerisinde Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerinde pozisyonlar bulunmakta. Şube ve Genel Müdürlük kadroları için banka iş ilanları yayınlayan Yapı Kredi düzenleyeceği banka sınavları ve mülakat süreçleri sonucunda uygun bulunan adaylarla yoluna devam edecektir. Başvuruların sadece belli bir bölge ile sınırlı bulunmaması adaylar açısından ülkenin farklı şehirlerinden başvuru şansı doğuruyor.

YAPI KREDİ İŞ BAŞVURUSU

Yapı Kredi bankası uzun yıllardır gerek sosyal platformlar gerekse kariyer siteleri aracılığı ile iş başvurusu almakta. Son yıllarda geliştirdiği kendi kariyer sayfası aracılığı ile de adayların özgeçmişlerini veri tabanında saklayan banka personel alımları ihtiyacını burada yer alan adaylarla kapatabilmekte. 2016 Personel alımları için Yapı Kredi Bankası aynı şekilde devam edeceğini belirtirken adayların başvuracaklar pozisyon niteliklerini incelemesi gerektiğinide vurgulamaktadır.

Yapı Kredi Bankası iş başvurularınız için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,360TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol