Krediler İş Bankası’ndan Konut Kredisi Kampanyası

İş Bankası’ndan Konut Kredisi Kampanyası

Son Güncelleme:

İş Bankası Ev Kredisi Kampanyası

Ülkemizde konut sektörü göz dolduran karlılık oranıyla cazip bir sektör olması ile birlikte bankaların ev almak isteyenlere özel kredi kampanyaları ile daha da cazip hale geliyor. Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankası olan İş Bankası’nın da ev almak isteyenlere özel kredi kampanyaları bulunuyor. İş Bankası konut kredisi kampanyası ile ev alarak yatırım yapmak ve ev sahibi olmak isteyenlere uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor.

İş Bankası konut kredisi kampanyası ile konut sahibi olmak isteyenlere ve yatırım yapmak isteyenlere 120 aya varan vade seçenekleri ile konut kredisi veriyor. İş Bankası’nın 120 ay vadeli ev kredisi kampanyası ile konut sahibi olmak isteyenler 2 Milyon TL’ye varan kredi limitinden yararlanabiliyor.

İş Bankası ev kredisi kampanyasının faiz oranları kredi kapsamında hayat sigortası yapılıp yapılmamasına göre değişiklik gösteriyor. İş Bankası konut kredisi kapsamında hayat sigortası yaptırılması koşuluyla krediye %0,90 faiz uygularken hayat sigortası yaptırılması zorunlu olmayan krediye %0,95 faiz uyguluyor.

İş Bankası’ndan 100.000 TL tutarındaki ev kredisi 60 ay vade ve 0,90 faiz oranıyla alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 2.164,28 TL olurken kredinin toplam ödenecek anapara ve faiz tutarı 129.856,80 TL oluyor. Ayrıca kredinin sigorta masraflarını kapsamayan yıllık toplam maliyet oranı %12,0617 oluyor.

İş Bankası’nın 31 Martta son bulan konut kredisi kampanyasına İş Bankası şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,407BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,641TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,529TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler