Garanti Bankası Personel Alımları Yapıyor!

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin en köklü özel bankalarından biri olan, müşterilerine sunduğu bir çok avantajlar ile bilinen ve kadrosunu gün geçtikçe daha da büyütmeyi hedefleyen Garanti Bankası 6 farklı alanda açık kadrolarının bulunduğunu ve personel alımları yapacağını duyurdu.

Telefon bankacılığı müşteri temsilcisi, müşterinin sesi yetkilisi, dijital pazarlama ve iş ortaklıkları yönetmeni, şikayet yönetimi projeleri yetkilisi, bireysel bankacılık müşteri ilişkileri yönetmeni ve iş geliştirme pozisyonlarında alım yapacak olan Garanti Bankası bazı pozisyonlar için adayların tecrübeli olmasını isterken bazı pozisyonlarda tecrübe kriterini bulundurmamakta. İstihdam edilecek  lokasyonlar pozisyonlara göre değişmekte olup, bunlar Sivas, İstanbul ve Elazığ’dır. Adaylar tercih edecekleri tüm pozisyonlar için sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecekler. Bazıları uzman pozisyonunda bazıları ise orta düzey yönetici olarak işe başlayacaklar. Türkiye’nin 4 bir yanından başvurulara açık olduğunu belirten Garanti Bankası, çalışma halinde pozisyonun durumuna göre Sivas, İstanbul ya da Elazığ’da ikamet ediyor olmalarını yahut yakınlarına olmalarını talep etmektedir. En erken başvuru 25 Mart Cumartesi günü, en geç başvuru ise 1 Mayıs Pazartesi günü sona ermektedir.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Mobil Grup Asistanı Alımı Yapıyor!

Garanti Bankası personel alım ilanına başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş ya da en az 1 veya 2 yıl tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. Yine tecil ettirmiş olma süresi pozisyona göre değişiklik göstermektedir. Garanti Bankası, telefon bankacılığı müşteri temsilciliği ve bireysel bankacılık müşteri ilişkileri yönetmeni alanları haricindeki pozisyonlara başvuru yapacak adayların orta veya ileri seviyede ingilizce bilmelerini, yine pozisyona göre değişkenlik gösteren program bilgisinin olmasını istemektedir. Adayların 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmaları, insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olması, güler yüzlü ve yeniliklere hep açık olabilmeleri gerekmektedir.

Banka tarafından personel alımları kapsamında gerek görülmesi durumunda banka sınavları duyuruları da yapılabilecektir.

Garanti Bankası, 2017 yılı içerinde yapacağı personel alımları ile bankacılık ve finans sektöründe kariyer hedefleyen adaylara kapılarını açıp, farklı farklı pozisyonlarda istihdam olanağı sağmayı ve hizmet ağını büyütmeyi hedeflemektedir.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise-Lisans)

Bu kapsamında ilgili banka iş ilanı detayları ve başvurular için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.
http://www.kariyer.net/garanti-bankasi-is-ilanlari-c5100-p29983/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...