2016’da Hangi Bankalar Stajyer Alacak ?

0

2016 yılı staj dönemi için İİBF Fakülteleri öğrencisi ve mezunlarının merakla beklediği hangi bankalar stajyer alacağı netleşmeye başladı. Bu kapsamda bir çok banka stajyer personel ilanları yayınlamaya başladı. Hangi bankalar stajyer alıyor, bankalara stajyer başvurusu, stajyerlik için hangi bankalar tercih edilmeli, 2016 stajyer alan bankalar, bankaların stajyer ilanları, Bankalar stajyer maaşları, Stajyere maaş veren bankalar, Banka staj başvuruları

Lisans ve Önlisan öğrencilerinin sene sonu ve mezuniyet sonrası stajyerlik başvuruları için bankalar iş ilanları yayınlamaya başladı. Öncelikle İİBF Fakültelerinden mezun olan yada henüz eğitim sürecinde 3. Ve 4. Sınıf öğrencileri için stajyer başvuruları yapılabilemekte.

BANKACILIK ve SİGORTACILIK MYO Öğrencileri

Bankalar stajyer alımlarında genellikle alanında personel almaya gayret göstermektedir. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi, Ulus.İlişkiler, Bankacılık gibi bölümlerinin yanı sıra, 2 yıllık Bankacılık ve Sigortacılık Meslek Yüksek okulu öğrencileri ve mezunlarıda bu hakka sahip olmakta.

STAJYERLERE KARİYER OLANAĞI

2016’da stajyer alacak bankalar, stajyer öğrenciler için farklı imkanlarda sunmaktadır.  Staj süresince adayın gösterdiği performans ve mevcut eğitim bilgilerine dayanarak düzenlenecek küçük banka sınavları ile başarılı olan adaylara kadro fırsatı da sağlanmaktadır. Ayrıca adayın bankacılığa ilgisi ve staj yaptığı pozisyonda  kendini geliştirebilmeside tercih sebepleri arasında yer almaktadır.

STAJYER ALACAK BANKALAR

2016 yılı içerisinde stajlarını tamamlamak üzere stajyer personel alacak bankalar iş ilanlarını yayınlamay başladı. Bu kapsamda;

Bank Pozitif  Çağrı Merkezi için stajyer memur alacak

Albarak Türk  Genç Albaraka Akademi programı dahilinde stajyer personel alıyor

DenizBank Deniz’in İncileri programı ile stajyer aramakra

Odebank kendine güvenen genç stajyerler aramakta

TEB Türk Ekonomi Bankası’da stajyer personel alımı gerçekleştirecek

HSBC Bank Stajyer memur alacağını duyurdu

Belirtilen bankalara stajyer başvurusu alınmaktadır. İlerleyen günlerde yayınlanacak yeni banka stajyer alımları sayfamızdan yayınlanacaktır.

Bankalara stajyerlik başvuruları ve diğer stajyer iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/bankacilik#&cs=026001000&tpst=3

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın