Ana SayfaGündemEvlenmek İsteyenlere 25 Bin Lira Müjdesi

Evlenmek İsteyenlere 25 Bin Lira Müjdesi
E

-

Mobilya ve beyaz eşyalarda yapılan KDV ve ÖTV indirimi sonrasında yapılan değerlendirmeler sonrasında özellikle evlenecek çiftlerin bu durumdan sağlayacakları kazancın 25 bin lira civarında olduğu belirlendi. 

Ekonominin canlandırılması, esnafın desteklenmesi ve tüketicilerin alışveriş konusunda teşvik edilmesi için yeni çalışmalar yapılmaya başlandı. Özellikle Nisan ayının sonuna kadar geçerli olmak şartı ile mobilyadan beyaz eşyalara ve küçük ev aletlerine kadar pek çok alanda KDV indiriminin sağlanmasına, ayrıca ÖTV miktarlarının da sıfırlanmasına karar verildi. Bu durum şimdiden fiyatlara yansırken tüketicileri harekete geçirmek için yetti. 

Yaz aylarının yaklaşması ve düğün mevsiminin yaklaşması ile birlikte çiftlerin yüzü yapılan teşvik çalışmaları sonrasında gülmeye başladı. Düğün yapmanın ve bir ev kurmanın kolay olmadığı düşünüldüğü zaman en iyi şartlarda mobilyasından beyaz eşyasına ve küçük ev aletlerine kadar ihtiyaç olan her şey düşünüldüğü zaman 80 bin lirayı bulduğu ve hatta geçtiği biliniyor. Yapılan son değerlendirmelerin ardından KDV miktarlarında sağlanan önemli indirimler, ÖTV miktarlarının sıfırlanması ve bunun üzerine rekabeti artırarak satışları biraz daha artırmayı hedefleyen kampanyalar sonrasında evlenecek olan çiftlerin ev alışverişlerinde 25 bin lirayı bulan karlar elde ettikleri belirlenmiş oldu. 

Mobilya Sanayiciler Derneği tarafından yapılan son açıklamalarda özellikle evlenecek ve bir yuva kuracak olan çiftlerin bu fırsatları kaçırmaması gerektiği belirtildi. Firmalarında üzerine yapmış oldukları indirimler sonrasında mobilya ve beyaz eşya alışverişlerinin eskisine oranla çok daha cazip bir duruma geldiği tespit edildi. İndirimlerden nisan ayının sonuna kadar yararlandıkları takdirde büyük karların elde edilebileceği tespit edildi. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,356TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol