Vakıfbank’tan Kuruluş Yıl Dönümüne Özel Kredi Kampanyası

0

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Çeşitli finansman ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere bankaların ihtiyaç kredileri büyük avantajlar sunarken bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları finansman ihtiyacı olanlara daha özel vade ve faizlerden yararlanma imkanı da tanıyor. Türkiye’nin 3 kamu bankasından bir olan Vakıfbank’ın da çeşitli kredi kampanyaları bulunuyor. Vakıfbank kuruluş yıldönümüne özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile finansman ihtiyacı olanlara uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için finansmana ihtiyacı olanlara en az 3 ay en fazla 48 ay vade ile ihtiyaç kredisi veriyor. Vakıfbank’ın kuruluş yıldönümüne özel başlattığı ihtiyaç kredisi kampanyası ile 48 aya varan vadelerle 90.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Vakıfbank kuruluş yıldönümü kredisi kampanyasının faiz oranları tercih edilen kredi miktarına göre değişiklik gösteriyor. Vakıfbank 1.000-10.000 TL miktarındaki krediye %1,20 faiz, 10.001-90.000 TL miktarındaki krediye %1,16 faiz uyguluyor. Ayrıca Vakıfbank ihtiyaç kredisi masraf ödemeden de kullanılabiliyor. Vakıfbank 1.000-90.000 TL miktarındaki masrafsız ihtiyaç kredisine %1,25 faiz uyguluyor.

Vakıfbank’tan 48 ay vade ve %1,20 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 290,01 TL olurken kredinin faizini, vergilerini ve kredi tahsis ücretini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %19,0616 oluyor.

Vakıfbank kuruluş yıldönümü kredisine 5724’e SMS göndererek başvuru yapılabilirken Vakıfbank şubelerine müracaat ederek de başvuru yapılabiliyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın