Garanti Bankası Turkcell Bip’teki İlk Banka!

0

Dijital kanal uygulamalarıyla müşterilerine en iyi hizmetleri sunmaya devam eden Garanti Bankası, anlık mesajlaşma uygulaması Turkcell BiP’te yer alacak.

TÜRKİYE’DE İLK

Günlük hayatın ve dijital teknolojilerin her alanında müşterilerine hizmet veren Garanti Bankası, hizmette bulunduğu dijital kanallara yenilerini eklemeye devam ediyor. Garanti, Bankası, Turkcell’in anlık mesajlaşma uygulaması BiP’te yer alarak bir ilke daha imza attı. Turkcell kullanıcıları, BiP uygulamalarından Garanti Bankasına ulaşıp en yakın Garanti Paramatik şubelerinin yerini öğrenebiliyor. Dahası piyasa bilgileri hakkında da bilgi sahibi olabiliyor.

KAMPANYALAR HAKKINDA BİLGİ

Garanti CepBank kullanıcıları,Turkcell BiP uygulaması içinden sevdiklerine ücretsiz para transferi de yapabiliyor. BİP uygulama menüsünden Garanti Bankası hesaplarını da takip edebilen Garanti Bankası müşterileri, bankalarıyla kolayca iletişim kurabiliyor. BiP uygulaması Garanti Bankası müşterilerini, bankalarından gelen tüm bilgilendirmelerle, özel fırsatlar ve kampanyalar hakkında da haberler vermekte.

DİJİTAL DESTEK

Uygulamada, Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer’in Garanti Bankası Dijital Hizmetleri hakkında ki açıklamalarına da yer verilmekte.

Açıklamada; Garanti Bankası müşterilerinin tüm hizmetlere her an ulaşmasını hedeflediklerini,  müşterilerine günlük hayatlarında kullandıkları dijital alanlarda da destek vermeye devam edecekleri belirtilmekte.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın