Banka İş İlanları Fibabanka Gişe Yetkilisi Alımları Yapacak!

Fibabanka Gişe Yetkilisi Alımları Yapacak!

Son Güncelleme:

Fibabanka, gişe yetkilisi personel alımı yapacağını duyurdu.

Günlük nakit para işlemlerinin takibi ve nakit yönetim işlemlerini hatasız, zamanında ve düzenli olarak yapma, kasa işlemleri ve ATM işlemleri için bankanın belirlediğini periyotlarda kontrollerinin sağlanması gibi görevleri yapacak olan gişe yetkilisi pozisyonunda çalışacak adaylar aynı zamanda EFT, Swift, senet, çek ve benzeri gibi işlemleri gerçekleştirme, bloke çek düzenlemeleri ve grup transfer belgelerinin hazırlanmasını yapacaklar.

Fibabanka personel alım başvurusunda bulunacak adayların alanında en az 1 ve/veya üzeri senelerde deneyim sahibi kazanmış olmaları gerekmektedir. Erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları aksi durumda yani tecil ettirmiş veya yapmamış erkek adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. En az ön lisans mezunu adayları tercih edecek olan banka, yüksek lisans öğrencilerine de bünyesinde istihdam olanağı sağlayacaktır.

Operasyon departmanında sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek gişe yetkilisi personeller tarım bankacılığı işlemlerini yürütülmesi için yeterli bilgi birikimine sahip olmaları gerekmektedir. Adaylarda müşteri odaklı iş anlayışının olması, insanlarla olan iletişimlerinin kuvvetli olması, temsil becerilerinin yeterli seviyede olması, takım çalışması ruhuna uyum sağlayabilmesi, güler yüzlü olması ve benzeri gibi niteliklerin bulunması gerekmektedir. Yabancın dil bilinme koşulu konmamış olsa da, yabancı dil bilgisi olan adayların başvurularını banka ön değerlendirmeye alacaktır. Fibabanka, değerlendirdiği başvurulardan geri dönüş yapacağı adayları yeni açacağı İstanbul(Avr.) ve İstanbul(Asya) istihdam edecek. Yani adayların İstanbul(Avr.) ve İstanbul(Asya) çalışabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

Fibabanka personel alım başvuruları 19 Ağustos 2019 tarihinde sona erecektir.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-gise-yetkilisi-2328781
Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,147BeğenenlerBeğen
7,215TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,494TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler