Ana SayfaGündemİstihdamı Artıracak, Dakikada 100 Kişi Gelecek

İstihdamı Artıracak, Dakikada 100 Kişi Gelecek

-

Yakın zamanda açılması beklenen Emaar Square alışveriş merkezinde 4 bin kişinin istihdam edilmesi sağlanırken dakikada 100 kişinin de ziyaret etmesi bekleniyor. 

Dubai merkezli olan şirket Emaar Properties tarafından planlanan ve en önemli projelerinden birisi olan Emaar Square Mall Nisan ayında Türkiye’de kapılarını açmaya hazırlanıyor. Dubai’de bulunan alışveriş merkezlerinin havasını Türkiye’ye yansıtmaya hazırlanan alışveriş merkezi şimdiden merak konusu haline geldi. Nisan ayında tamamen ziyaretçiler için kapılarını açması beklenirken bu süreç içerisinde yetkililer tarafından yapılan açıklamalara göre istihdama da önemli ölçüde katkı sağlaması planlanıyor. Merkezin açılması ile birlikte 5 bin kişiye istihdam oranı sağlayacağı açıklandı. 

Emaar Türkiye’nin Satış, Pazarlama ve Kiralamalardan sorumlu olan ismi Arzu Elazığ konu hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Kaba bir hesap yapıldığı zaman yılda 25 milyon kişinin ziyaret etmesini bekledikleri öğrenildi. Şirketin alışveriş merkezleri için yapmış olduğu toplam yatırım göz önünde bulundurulduğu zaman 4 milyar dolardan fazla olduğu tespit edildi. Alışveriş merkezlerine olan ilginin hiç bir zaman için sona ermeyeceği düşünüldüğü zaman bu süreç içerisinde yılda 125 milyondan daha fazla kişinin alışveriş yaptıkları belirlenmiş oldu. Bunun ardından Türkiye’de açılacak alışveriş merkezinde ziyaretçilerin farklı bir havayı solumaları ve farklı bir deneyim kazanmaları sağlanacak. 

Fubai Mall’un yıllık olarak almış olduğu ziyaretçi sayısının 80 milyondan fazla olduğu belirlendi. Bu durum Türkiye ile karşılaştırıldığı zaman Türkiye nüfusu olarak değerlendiriliyor. Emaar Türkiye projesinin hayata geçirilmesi ile birlikte bu sayısının ülkemizde 25 milyon kişiye kadar ulaşması planlanıyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,356TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol