Burgan Bank Çok Sayıda Personel Alımları Yapacak!

Burgan Bank, çok sayıda personel alımları yapacak.

Burgan Bank, çok sayıda personel alımları yapacak.

Burgan Bank, Ticari Bankacılık Portföy Yöneticiliği, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciliği, Bireysel Bankacılık Portföy Yöneticiliği, Sistem Yönetimi Yöneticiliği, Kredi Tahsis Yöneticiliği, Ticari Bankacılık Satış Yöneticiliği, Direkt Satış Temsilciliği, Satış ve Pazarlama Bölüm Müdürü ve Yazılım Yöneticiliği alanlarında toplamda 14 personel alımları yapacak.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi için başvuru yapacak adayların en az 1 yıl deneyim kazanmış olmasını talep eden banka diğer alanlardaki alımları için adaylara en az 2 ve üzeri yıllarda tecrübe kriteri sunmaktadır. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciliğine başvuru yapacak adayların Burgan Bank, en az ön lisans mezunu olmalarını, bankacılık sektöründe en az 6 ay deneyim kazanmış olmalarını, gündüz ve gece olmak üzere çift vardiyalı ve esnek çalışabilecek durumda olmalarını ve iyi derece bilgisayar kullanabiliyor olmalarını istemektedir. Erkek adayların askerliklerini yapmış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. Banka Temel Seviye SPK lisansı olan adayların başvuruları ön değerlendirmeye alacaktır.

Direkt Satış Temsilciliğine başvuru yapacak adayların ise alanında en az 3 yıl tecrübe kazanmış olmaları gerekmektedir. En az meslek yüksek okulu mezunu olmalarını isteyen banka aynı zamanda erkek adayların yine askerliklerini tamamlanmış olmalarını yada tecil ettirmiş olmalarını talep etmektedir. Bireysel Emeklilik Sertifikası olan adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.  Adaylarda ikna kabiliyetinin yüksek olunması, çalışırken yoğun tempoda performans gösterebilinmesi gibi niteliklere sahip olunmasını isteyen Burgan Bank aynı zaman diksiyonun düzgün bir şekilde kullanılabilinmesine çok dikkat etmektedir.

İlgili:  Yapı Kredi, 3 Farklı İldeki Şubeleri için Satış Personelleri Alıyor!

Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli ve bir çok şehirde istihdam etmek için banka personel alımları yapan Burgan Bank, bazı alımlar için yabancı dil bilgisinin olunma koşulu zorunlu tutarken, bazı alımlar için böyle bir şart koymamıştır. Yine örnek olarak ASP.NET ve C# ile uygulama geliştirme deneyimliliğini banka her alan için zorunlu tutmamıştır.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
http://www.kariyer.net/burgan-bank-a-s-is-ilanlari-c17959-p8735/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.