Banka İş İlanları Akbank Türkiye Genelinde Personel Alımı Yapacak

Akbank Türkiye Genelinde Personel Alımı Yapacak

Son Güncelleme:

Akbank, Türkiye genelinde 2 farklı pozisyon için personel alımı yapacak. İşte Akbank’ın Türkiye genelinde alım gerçekleştireceği o pozisyonlar için gereken nitelikler!

Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Akbank, ticari bankacılık ürünlerinin pazarlanması konusunda deneyim sahibi olan ve kredi, dış ticaret, nakit yönetim sistemleri ve mali analizler konusunda tecrübesi olan adaylar arasından ticari müşteri ilişkileri yöneticisi alımı gerçekleştirecek.

Akbank’ın alım gerçekleştireceği bu alan için üniversite mezunu adaylar başvurularını gerçekleştirebiliyorken, İngilizce diline hakim olan adaylar bir adım önde olacaklar. Erkek adaylar için askerliğin tamamlanmış olma şartını arayan Akbank, açık pozisyonu için alım gerçekleştireceği adayın müşteri odaklı olmasına ve ikna kabiliyetinin yüksek olmasına özen gösteriyor. Problem çözme yeteneğine sahip ve takım çalışmasına yatkın bir bireyseniz, siz de Akbank’ın Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisi kadrosuna başvurunuzu gerçekleştirebilir, ileri tarihli doğacak pozisyon ihtiyacı durumunda kadrolu olarak iş başı yapabilirsiniz.

Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi ve Yardımcısı

Akbank, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi ve Bireysel Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı alanları için Türkiye genelinde personel alımı yapacağını duyurdu.

Bireysel bankacılık ürünlerine hakim olan adaylar arasından tercih edilecek olan personellerin üniversite mezunu olmasına özen gösteren Akbank; BES, SEGEM ve SPK lisansına sahip olan adayları bir adım ön planda tutuyor. Yönetici kadrosu için asgari olarak 4 yıl, yönetici yardımcısı kadrosu için ise asgari olarak 2 yıl tecrübe sahibi adaylar arayan Akbank, erkek adaylar için de askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan adayların başvuru yapmasını uygun görüyor.

Ticari müşteri ilişkileri yöneticisi ve Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi ve Yardımcısı kadrolarına başvurunuzu gerçekleştirmek için aşağıda yer alan linkleri kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-ticari-musteri-iliskileri-yoneticisi-1722099
http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-bireysel-musteri-iliskileri-yon-yon-yard-1722124

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,147BeğenenlerBeğen
7,214TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,496TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler