HSBC Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bankaların geniş kapsamlı ve uygun faiz oranlı ihtiyaç kredileri tüketicilerin çeşitli nakit ihtiyaçlarını karşılamak için sıklıkla başvurduğu kredilendirme türleri arasında yer alıyor. Ülkemizde hizmet veren HSBC Bank da nakit gereksinimi olanlara ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. HSBC Bank ihtiyaç kredisi ile tatilden tüketim masraflarına kadar çeşitli masraflarını karşılamak için nakit ihtiyacı olanlara uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor.

HSBC Bank ihtiyaç kredisi ile çeşitli masraflarını karşılamak için kredi kullanmak isteyenlere 48 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi veriyor. HSBC Bank’ın 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi %1,37’den başlayan faiz oranlarıyla kullanılabiliyor. HSBC Bank ihtiyaç kredisinin uygun faiz oranından yararlanabilmek için kredili hayat sigortası yaptırılması gerekiyor. Ayrıca HSBC Bank ihtiyaç kredisinin kredilendirme miktarı hakkında bilgi edinmek için HSBC Bank’a müracaat edilmesi gerekiyor.

HSBC Bank’tan 24 ay vade ve %1,37 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 508 TL olurken kredi kapsamında 50 TL kredi tahsis ücreti ödenmesi gerekiyor.

Ayrıca HSBC Bank’tan 24 ay vade ve %1,37 faiz oranıyla çekilen 10.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,80 olurken kredinin faizini, kredi tahsis ücretini ve vergilerini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %21,64 oluyor.

HSBC Bank ihtiyaç kredisi başvurusu HSBC internet bankacılığı ve telefon bankacılığı aracılığıyla yapılabilirken HSBC Bank şubelerine müracaat ederek yapılabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve + 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.