Vakıfbank Konut Kredisi Kampanyası

Bankaların konut kredileri ev sahibi olmak isteyenlere büyük fırsat sunmasının yanı sıra bankaların özel vade ve faiz oranlı konut kredisi kampanyaları ev almak isteyenlere daha düşük maliyetlerle kredi kullanma imkanı sunuyor.

Türkiye’nin üç kamu bankası arasında yer alan Vakıfbank’ın da ev almak isteyenlere özel konut kredisi kampanyaları bulunuyor. Vakıfbank yıl dönümüne özel başlattığı konut kredisi kampanyası ile ev almak isteyenlere uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor. Vakıfbank’ın yıl dönümüne özel başlattığı konut kredisi kampanyasından yeni konut almak isteyenler yararlanabiliyor.

Vakıfbank konut kredisi kampanyası ile ev almak için finansmana ihtiyacı olanlara 120 aya varan vade seçenekleri ile ev kredisi veriyor. Vakıfbank’ın yıl dönümüne özel kredi kampanyası ile konut kredisi %0,95 faiz oranıyla kullanılabilirken taksit ödemeleri aylık eşit ödemeli, ara ödemeli veya esnek ödeme planları ile yapılabiliyor.

Vakıfbank’tan 100.000 TL tutarında kuruluş yıl dönümü konut kredisi %0,95 faiz oranıyla alınması halinde kredi kapsamında ödenmesi gereken toplam ücretler 800 TL oluyor. Ayrıca kredinin aylık toplam maliyet oranı %0,9768 olurken kredinin faizini, vergilerini, ekspertiz ücretini, ipotek tesis ücretini ve kredi tahsis ücretini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %12,3727 oluyor.

Vakıfbank yıl dönümü kredisi başvurusu 5724’e SMS göndererek ve 444 0 724 Vakıfbank Çağrı Merkezini arayarak yapılarken kredi başvurusu için ve detaylı bilgi için Vakıfbank şubelerine de müracaat edilebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.