Gündem Snapchat Hisseleri Artıyor

Snapchat Hisseleri Artıyor

Son Güncelleme:

Snapchat’i oluşturmuş olan Snap isimli şirketin hisseleri üzerinde değerlendirme yapıldığı zaman yüzde 9 oranında değer kazandığı görüldü. 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sosyal medya platformlarının genişlediği görülüyor. Bir süredir gelişen teknoloji ile hayatımızın merkezine giren Snapchat uygulaması milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Anlık fotoğraf ve video paylaşmayı hedefleyen belirli bir süre sonra silinen fotoğrafların devamlı olmadığı sosyal medya platformunun her geçen gün kullanıcı kitlesinin arttığı görüldü. Bu durumda şirketin hisse senetleri üzerinde bir değerlendirme yapıldı. 

Snapchat isimli sosyal medya uygulamasını oluşturmuş olan Snap isimli şirketin hisselerinin yüzde 9 oranında arttığı belirlendi. New York borsası üzerinde işlem gören şirket hisselerinin kısa bir süre içerisinde yüzde 9 oranında değer kazanması son derece dikkat çekiyor. Bu konuda yatırım danışmanlığı ve finansal hizmetler veren bir firmanın bu konu hakkında değerlendirmelerde bulunması dikkatlerden kaçmadı. Yapmış olduğu değerlendirmelerin ardından satın al değerlendirmesi son derece dikkat çekti. Yapılan değerlendirmelerde Snap’in hisse başı değerinin 30 dolar olması konusunda bazı açıklamalarda bulundu. Uygulama hakkında değerlendirme yapılırken bu konuda ‘Kullanıcıların yaratıcılığı ve hayal gücü kullanılarak bu durum üzerinden para kazanılabilir’ ifadeleri kullanılmış oldu. 

Bir gün önce Snap’in New York borsası içerisinde hisse başına düşen gelirinin 20.38 dolar olduğu tespit edilmişti. Bunun ardından bir gün içerisinde değişen değerlerle birlikte hisse başına düşen gelirini 22.25 liraya yükselttiği görüldü. Bir gün içerisinde yüzde 9.2 oranında değer kazanması dikkat çekti. Uzmanlar tarafından değerlendirme yapıldığı zaman son 3 yıl içerisinde en çok değer kazanan ve halka arzının gerçekleştirildiği şirket olarak seçildi. 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,155BeğenenlerBeğen
7,201TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,495TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler