Krediler İş Bankası’ndan Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi

İş Bankası’ndan Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi

Son Güncelleme:

İş Bankası Kredi Kampanyası

Bankalar müşterisi olan kişilere daha kolay kredi verdikleri gibi müşterilerine özel başlattıkları kredi kampanyaları ile daha uygun kredi de veriyor. Ülkemizde hizmet veren büyük bankalar arasında yer alan İş Bankası da maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi veriyor. İş Bankası’nın maaşını İş Bankası aracılığıyla alan müşterilerine ve emeklilerine özel başlattığı kredi kampanyası ile kredi kullanmak isteyen İş Bankası müşterileri uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi alabiliyor.

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile maaşını İş Bankası’ndan alanlar en az 3 en fazla 48 ay vadeli ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. İş Bankası’nın 4 Nisan 2017 tarihinde sona eren maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile kredi kullanmak isteyen İş Bankası müşterileri %1,16’dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisinden yararlanabiliyor. Ayrıca kredi başvurusunun sonucu anında SMS ile bildiriliyor.

İş Bankası’ndan 50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi %1,16 faiz ve 48 ay vade ile alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 1.435 TL olurken kredinin toplam ödenecek anapara ve faiz tutarı 68.885 TL oluyor. Ayrıca 48 ay vadeli 50.000 TL tutarındaki kredinin masraflarını, vergisini ve faizini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %18,3859 oluyor.

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu İş Bankası bankamatiklerinden, internet şubesinden, telefon şubesinden, İşCep veya İştaplet’ten ve İş Bankası şubelerinden yapılabiliyor. İş Bankası kredi kampanyası 4 Nisan 2017 tarihinde sona eriyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,155BeğenenlerBeğen
7,201TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,495TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler