Yapı Kredi Bankası Haziran – Temmuz Personel Alımları

Yapı Kredi Bankası Personel alımı, yetkili, uzman, Alımları 

Bankacı adayları, Yapı Kredi Bankası 2015 personel ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Haziran Temmuz ayları personel alımları hakkında detaylar şu şekildedir.

Hizmet de sınır yoktur felsefesiyle müşterilerine hizmet anlamında bir çok yenilik katan Yapı Kredi Bankası,  2014 yılında kadrosuna 1000'den fazla yeni çalışma arkadaşları katarak yoluna kararlı bir şekilde devam etmektedir.

2015' de de aynı hızla personel alımlarına devam eden Yapı Kredi İnsan Kaynakları, daha önceki yıllarda olduğu gibi gerek Genel Müdürlük, Operasyon gerekse Şube ve Alternatif dağıtım kanalları için yeni iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. 

Adayların, Yapı kredi bankası iş ilanlarına başvurmalarını takiben başladıkları mülakat süreçleri sonun da, banka da yetkili, uzman, memur gibi önemli pozsiyonlarda kendilerine yer bulabilecekler.


Genel olarak diğer bankalar da olduğu gibi Yapı Kredi bankası personel alımlarında da aranan nitelikler benzerlik göstermektedir. Örneğin 28 yaşını henüz aşmamış olmak ve Erkek adaylar için askerlik görevlerini tamamlanmış olmak başlıca nitelikler arasında yer almaktadır. Öte yandan Yapıkredi bankası birçok farklı pozisyon için değerlendirdiği Lisans mezunu ( 4 yıllık üniversite) Önlisans mezunu (2 yıllık  MYO) ve Lise mezunu iş ilanları, personel alımları bulunmaktadır. 


Aşağıdaki bağlantılardan Yapı Kredi Haziran – Temmuz personel alımlarını inceleyebilirsiniz.

Yapı Kredi iş ilanları için bu aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.