İşte 2019 En Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar!

0
İşte En Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar!

En düşük faizli kredi veren bankalar ile ilgili araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda hem bankaların kredi faiz oranlarını hem de vadelerini öğrenebilir, sizin en için uygun bankayı belirleyebilirsiniz.

Kredi çekmeye karar verdiğinizde bunu en hesaplı yoldan gerçekleştirmek istersiniz. Çoğu zaman kredi çekmek zorlu bir süreçtir ancak bu sürecin daha önemli kısmı ise geri ödemeler olmaktadır. Sizlere çok daha az faiz ve de daha uzun vade ile kredi vermiş olan bir banka sayesinde geri ödemeyi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu yüzden günümüzde pek çok banka müşterisi ya da müşteri olmaya aday kredi ihtiyacı duyan vatandaşların en düşük faizli kredi veren bankaları yakından takip etmektedir. Bu bankalar kampanya dönemlerine göre farklılık gösterir. Dolayısıyla yeniliklerden haberdar olmanız önemlidir.

Başlıklar

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Eylül 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

Yasal Düzenlemelere Göre En Düşük Faiz Oranı

Türkiye’de pek çok banka müşterilerine ya da müşterisi olmayan vatandaşlara dahi özel olarak düşük faizli kredi verebilmektedir. Faiz oranı belirli yasal düzenlemeler ve bankaya göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak söz konusu vade süresi olduğunda, en fazla 36 olduğunu söyleyebiliriz. Bu da yasalara dayanmaktadır.

En Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

En düşük faizli kredi veren bankaların başlıcalarını şu şekilde sıralamamız mümkündür; Akbank, Anadolubank, Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası, Halkbank, HSBC Bank, İNG Bank, Türkiye İş Bankası, Kuveyt Türk, Odeabank, Şekerbank, TEB, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası.

  • Garanti Bankası %1,65
  • TEB %1,69
  • ING Bank %1,89
  • Türkiye İş Bankası %2,20
  • QNB Finansbank %1,89
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın