İşte Her Bir Bankanın Vermiş Olduğu Emekli Banka Promosyonları!

0
Ahmet Davutoğlu geçmiş olduğumuz günlerde emekli vatandaşlar için promosyon sözü vermişti. Normalde memurların aldığı promosyonlar artık emeklilere de verilmektedir. Emekliler şimdi ise hangi bankadan ne kadar promosyon alabileceklerini araştırıyor. Bunun için güncel bilgileri derledik ve hangi banka kaç tl promosyon veriyor açıklıyoruz. Davutoğlu yapmış olduğu açıklamada aynı zamanda anlaşmalı bankalardan 300 TL’ye kadar promosyon alınabileceğini vurgulamıştı.
 
HEM ÖZEL HEM KAMU BANKALARINDA BANKA PROMOSYONU SÖZ KONUSU
 
Emekliler aylık maaşlarını hem özel hem de devlet bankalarından almaktadır. Öyle ki söz konusu yapılan promosyon açıklaması sonrasında bankalar büyük kampanyalar başlatmış ve emeklilerin tercihlerini kazanmak istemişlerdir.
 
FİNANSBANK HOŞGELDİN HEDİYESİ 200 TL
 
Her banka anlaşmalı olduğu her bir emekli (ve kamu personeli) dönemi için brüt maaşın yüzde 60 kadarını ödemektedir. Bu miktar bankaların farklı kampanya koşullarına göre farklılık ve artış gösterebilmektedir.
 
Finansbank, Hoşgeldin hediyesi olarak 200 lira vermektedir. Ancak bunun için aylık en az 500 TL maaş ve bu maaşı en az 24 ay boyunca Finansbank’tan almak gerekiyor.
 
İŞ BANKASI HER AY 25 LİRA PROMOSYON YÜKLÜYOR
 
İş Bankası ise ilk kez maaşlarını bu bankaya taşıyanlara ilk maaş çekimini takip eden bir sonraki ay için hesaba 25 lira puan yüklüyor.
 
PTT Bank ise maaşları doğrudan ev yada herhangi bir adrese ulaştırabileceğini belirtiyor.
 
DENİZBANK FAİZSİZ KREDİ VERİYOR
 
DenizBank ise sunmuş olduğu kredi oranları ile dikkat çekiyor. Öyle ki 5 bin liraya kadar, faizsiz ve 10 ay vadeli olmak üzere, masrafsız ihtiyaç kredisi sunmaktadır.
 
AKBANK HESAP İŞLETİM ÜCRETİNİ ALMIYOR
 
Akbank, hesap işletim ücreti almıyor, havale masrafı istemiyor ve kiralık kasa yıllık ücreti 300 lira yerine 100 lira’ya düşürüyor.
 
Vakıfbank’ı tercih etmeniz durumunda, ‘Emekli Bankacılığı Paketi’nden yararlanabilir ve 10 bin liraya kadar limitli kredi alabilirsiniz. Üstelik 36 ay kadar vade ve aylık sadece  yüzde 0.88’den başlayan faizler ile.
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın