Fibabanka’dan Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Fibabanka Kredi’de Masraf Yok

Tüketiciler gelir durumları çeşitli masraflarını karşılamakta yetersiz kalması halinde bankalardan kredi kullanma yoluna başvurabiliyor. Ülkemizde banka sayısının fazla olması nedeniyle kredi kullanmak isteyenler bankaların rekabette öne geçmek için kullanıma sunduğu kredi kampanyalarından yararlanabiliyor.

Masraflarını karşılamak için kredi kullanmak isteyenlere ihtiyaç kredisi veren bankaların arasında Türkiye’de özel bankacılık hizmeti veren Fibabanka da yer alıyor. Fibabanka kredi’de masraf yok ismi ile kullanıma sunduğu masrafsız ihtiyaç kredisiyle masraflarını karşılamakta geliri yetersiz olanlara uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor.

Fibabanka ihtiyaç kredisini çeşitli masraflarını finanse etmek için kredi kullanmak isteyenler 48 ay vade seçeneği ile kullanabiliyor. Ayrıca Fibabanka ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında hiçbir masraf talep etmezken kredi başvuruları da 1 iş günü içerisinde sonuçlanabiliyor.

Fibabanka masrafsız ihtiyaç kredisinin faiz oranları tercih edilen kredi miktarına ve vadesine göre değişiklik gösterebiliyor. Fibabanka’dan 0-36 ay vadeli 5.000 TL ihtiyaç kredisi %1,59 faiz oranıyla alınabilirken 5.000 TL tutarında ve 37-48 ay vadeli ihtiyaç kredisi %1,69 faiz oranıyla alınabiliyor. Fibabanka 5.001-30.000 TL tutardaki ihtiyaç kredisine 0-36 ay vade kapsamında %1,69 faiz uygularken 37-48 ay vadeli krediye %1,79 faiz uyguluyor.

Fibabanka’dan 48 ay vade ve %1,79 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 335,91 TL olurken geri ödenecek toplam tutar 16.123,87 TL oluyor.

Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu kimlik belgesi, ikametgah belgesi ve gelir belgesi ile Fibabanka şubelerine müracaat ederek ve Fibabanka internet sitesinden yapılabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.